anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ANDROID 7 dla modeli 2015-2016 wiosną 2018 !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ANDROID 7 dla modeli 2015-2016 wiosną 2018 !

Sony trochę mnie oddenerwowaliście tą informacją i mam nadzieję ,że będzie to dotrzymane ! Trzymam rękę na pulsie jak dotąd.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Wow!to już pewne?skąd te info?809c tez się załapie?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Dziękuję.sam znalazłem:yum:

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Ja tam nie znalazłem takiej informacji. Podano tylko, że "Nowy, zaktualizowany harmonogram zostanie ogłoszony najpóźniej wiosną 2018 r.". Zostanie ogłoszony a nie wprowadzony. Mogą więc ogłosić wprowadzenie np.  jesienią 2018r.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Kinoman1Też tak uważam. Dla mnie jest to tylko aneks do poprzedniego harmonogramu. A takich aneksów można stworzyć jeszcze wiele. Ciekawe dlaczego  u nas piszą , że wiosną 2018 , a np. na stronach brytyjskich do wiosny 2018.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A ja widzę ,że najpóźniej wiosną i prace są na ukończeniu a dla mnie ważne ,że potwierdzili ,i że będzie !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczechW infolinię nie wierzę jak psu ale podali mi,że aktualizacja w GB będzie w czerwcu a w Polsce w lipcu dlatego może do wiosny jednak przy kolejnym telefonie Pani wspominała o kwietniu jak pisałem ważne ,że jest potwierdzone i prace są na ukończeniu po za tym mam namiar do technika ,który wie dużo więcej niż infolinia ale nie potrafił też dokładnie podać daty jedyne co to wiosna i nie ogłoszenie tylko wprowadzenie.

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

OK, może tak będzie nikt tego nie neguje. Nie wynika to jednak z komunikatu w którym jest tylko informacja, że do wiosny okreslą kiedy ta aktualizacja będzie miała miejsce. Nie oznacza to od razu tego, że sama aktualziacja bęzie do wiosny.

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

A potem wszyscy będą czekać na kolejną aktualizację i kolejną... :grin: