anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Wtyczka ma kilka wad, brak 1080p, jak wspomniał kolega brak szczególowego opisu filmu (obsada, rok produkcji, imdb, opis), brak ulubionych itp. Z zalet wydaje mi się, że jakość od razu ustawia się najlepsza i działa bardziej stabilnie pod tym względem ale sprawdzałem tylko przez chwilę. Czy też macie takie spostrzeżenia ?

Czy wtyczka działa na Android 7 ?

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Wtyczka działa na Androidzie 7

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Szamer: Autor tej wtyczki na forum  kodiwpigulce pokazał zrzuty ekranu i widać pełny opis ze zdjęciami, obsadą itp plus parę innych fajnych rzeczy. To że my tego nie widzimy to wina Android TV. Co do rozdzielczości to nie jest to wina wtyczki, po prostu HBO GO nadaje wszędzie poza Samsungami (może też LG) w 720p a wtyczka powstała na podstawie wersji przeglądarkowej.

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Może mi ktoś podpowie jak zainstalować Kodi 18 w android TV 7?

Mam apkę w katalogu /sdcard/Download. Gdy klikam w ES Eksplorator plików na apkę to pokazuje mi się takie coś jak na poniższym obrazku

Ekran1.jpg

 

Potem klika Instalator pakietu i klikam ok na pilocie. Pojawia mi się takie coś jak na poniższym obrazku

 

Ekran2.jpg

 

Jak zapewne zauważyliście nie mam podświetlonej opcji INSTALUJ. Nie mogę jej wybrać za pomocą pilota i kliknąć INSTALUJ.

 

W ustawieniach telewizora mam tak

 

Ekran3.jpg

 

Co robię nie tak? Jak mam zainstalować KODI18 na mym telewizorze?

profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik

Użyj TV File commander zamiast ES Eksplorera.

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Autor wtyczki dodał możliwość wejścia do informacji o filmie - trzeba na tytule przytrzymać "OK" i pojawi się dodatkowe menu. Do tego doszło sortowanie po dacie lub tytule.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Można jeszcze wypróbować aplikację Aptoide. W sklepie google zniknęła mi inna aplikacja , na której mi zależało. I na Aptoide ją odnalazłem,zainstalowałem i działa. Jak będzie z HBO GO trudno powiedzieć. Na innym forum jedna osoba stwierdza ,że działa np. ORANGE GO poprzez Aptoide.

profile.country.PL.title
Odys85
Użytkownik

Na oficjalnym profilu HBO na Facebooku, napisali że trwają prace nad wersją na android Tv 🙂

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Piszą tak od 2 lat

profile.country.PL.title
pawel42274
Poszukiwacz

Witam ja też nie mogę zainstalować kodi 18 może ktoś ma sprawdzoną wersję tego kodi które można bez problemu zainstalować jak coś to bardzo proszę o namiar..

oczywiście chodzi mi o wersję z językiem polskim.