anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Z powodu zablokowania ten nieoficjalnej apki zacząłem korzystać z castowania przez komórkę. Na tv 65W855c wszystko działa jak należy. U kogoś z rodziny na modelu 55X8505C już jest problem. Komórka łączy się z tv i wyświetla HBO GO (zdjęcia promujące seriale/filmy) ale gdy na komórce włączę odtwarzanie filmu to na tv kręci sięcały czas kółko i nie może wyświetlić filmu. Z youtube bez problemu łączy się w błyskawicznym czasie więc problem dotyczy tylko HBO GO. Czytałem na forum by w ustawianiach włączyć ustawianie czasu "z sieci" ale tak właśnie jest domyślnie. Czy ktoś ma inny pomysł czy się pogodzić z tym, że ten model tak ma ?

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

 Widocznie ma uszkodzony model telewizora albo komórkę bo na moim 55X8505C Chromecast działa prawidłowo i bez problemu łączy się hbo vs tv

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Gdyby tak było to z tej komórki nie przesłałby you tube'a na telewizor. A tymczasem you tube działa błyskawicznie. Nawet z HBO GO się łączy bo widzi na tv zdjęcia filmów, dopiero gdy włączy odtwarzanie to robi się problem. Poradziłem mu by spróbował zaktualizować na "7". Do tej pory tego nie robił ze względu na apkę HBO GO ale skoro ona już nie działa to warto to zrobić.

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Tak samo siedzę na andku 6 i nie mam problemu z odtwarzaniem

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Ze sprzętem elektronicznym tak już jest. Ten sam sprzęt z tym samym oprogramowaniem u jednego działa u innego nie. Znajomy właśnie zainstalował Androida 7 i problem z połączeniem z HBO GO został rozwiązany. Wszystko działa jak należy.

profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik

Rozwiązanie alternatywne HBO GO dla kodi

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Czy ktoś to wypróbował

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

@firewalk

O HBO Go dla Kodi 18 było już słychać od jakiegoś czasu. Sęk w tym, że w android TV jest KODI 17.6. Chyba, że da się zainstalować KODI 18 w Android TV? Jeśli tak to jak to zrobić?

profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik

@ szamer 

 

Nie wstawiałbym czegoś jakbym nie sprawdził. Śmiga aż miło.

 

@gienek_pa

 

Ściągasz ze strony alpha

i instalujesz jak wszystkie apki spoza sklepu. 

 

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Można zainstalować kodi 18 (wersję alfa) i wgrać wtyczkę wszystko pięknie działa. Lecz moim zdaniem nie obrażając autora który zrobił kawał dobrej roboty wtyczka  jest mało czytelna. Informacje szczątkowe o danym filmie czy serialu, brak synchronizacji co człowiek oglądał a czego nie do innych urządzeń. Ale jest i tu podziękowania c0d34fun