anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że tylko samsung tak ma. Wydaje mi się, że to chwyt marketingowy. 

profile.country.PL.title
adam.redlarski
Poszukiwacz

Proszę o pomoc. Zainstalowałem HBO w wersji 5 i nie mogę sobie poradzić z obróceniem aplikacji. Mam nawet wersje premium  apps cloner, robiłem różne kombinacje w opcjach wyświetleń jednak bez sukcesu. Ciągle aplikacja jest odwrócona. Bardzo dziękuję za pomoc. Posiadam XE80.

Mogę zalogować się przez CP.

Odwdzięczę się Pinem do HBO. Proszę o wskazówki

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Ja powiem tak. Od paru dni używam Hbo Go w Kodi 18 na Sony TV. Hm jest bardzo dobrze .. Niby pisze ze obsługuje max 720p ale mam wrażenie, że często oglądam seriale w Pełnym fullHD ( bo to widać po jakości i ostrości).. Np obecnie oglądam Tabu i chyba cały jest w pełnym FullHD  

 

Dlatego Kodi to najlepsze rozwiązanie aby korzystać z hbo na Sony TV. 

profile.country.PL.title
WU1402
Poszukiwacz

HBO w końcu spełni prośby europejskich użytkowników i wypuści aplikację mobilną kompatybilną z Android TV.

https://naekranie.pl/aktualnosci/oficjalna-aplikacja-hbo-go-trafi-na-android-tv-3821621

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Pewnie udostępnią apkę 1.01.2019 kiedy skończą się umowy o wspieranie tylko jednej firmy tv albo dostawcę telewizji(takie moje domysły). Już na starcie uwolnienia platformy powinni mieć apkę na wszystkie tv i konsole bo to strzał w kolano. Posiadam android tv i wkurza mnie używanie chroma czy kodi (i pewnie nie tylko mnie) po zapytaniach na fb o androida tv czy na lg. 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Na moim W755C w sklepie play pojawiła się możliwość instalacji HBO GO. Miesiąc próbny bezpłatny.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Potwierdzam u mnie też jest HBO Go w sklepie Google play.. mam TV Sony Xe9005.  W końcu!!!

 

 

profile.country.PL.title
lordgbyron
Poszukiwacz

Juz jest na stronie

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production&rdid=eu.hbogo.androidtv....

Mozna sciagnac pod chrome/chromium w windowsie DownAPK.

Jesli nie to moge wrzucic na jeden z hosterow

Wasz

LordGByron

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

ciekawe. Akurat wczoraj szukałem HBO GO w GP i oczywiście zainstalowałem ale nie miałem (a może nie zauważyłem) info o miesiącu bezpłatnym... a telewizorek mam bliźniaczy (W756c)

profile.country.PL.title
lesnier
Poszukiwacz

Od soboty Apka HBO GO  Androidtv jest do pobrania w sklepie Google Play (telewizora).

działa super.

Pozdrawiam