anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Witam,HBO GO pojawiła się u mnie już w czwartek.Aplikacja sprawuje się dobrze,jednak brak w niej kanałów HBO,HBO2,HBO3.Mam nadzieję, że z aktualizacją poprawia to.

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Już od pewnego czasu nie ma dostępnych kanałów hbo hbo2 i 3 przez aplikację i już nie będzie. Aktualizacja nic tu nie zmieni.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Apka działa ale hm mam wrażenie ze czasami sie zawiesza.. Tzn TV sie robi czarny obraz jakby sie wyłączył i przez pare sekund nie reaguje jedynie daje odznaki dioda ze pilotem majstruje czyli niewyłacza sie ale jakby sie coś wiesza.. Po chwili wraca ekran wyboru aplikacji ktore sa w tle .. Dzieje sie to raz na 2 dni jakoś i tylko gdy uzywam hbo go. 

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

KysiuJ,nie zgodzę się na smartfonie i android box jest sekcja live i można oglądać HBO co prawda są to inne wersje niz na TV ale są i jak najbardziej powinno to zostac naprawione.

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Zasugerowałem się artykułem https://vodnews.pl/hbo-go-w-cenie-showmaxa-bez-kanalow-telewizyjnych/

A faktycznie w aplikacji nadal jest sekcja live której wcześniej nie widziałem. Po aktualizacji myślałem że to skasowali.

 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja w apce nie mam kanałów LIVE

profile.country.PL.title
picad_el
Poszukiwacz

Na Sony TV Android śmiga ładnie w 720p w Kodi.

Wykupiłem dostęp na kolejny okres okres, ale mam problem z zalogowaniem się.

Na PC z IE wszystko działa i lpoguje się bez problemu.

Macie tez ten problem z logowaniem na nowe konto ?

profile.country.PL.title
dymion7
Poszukiwacz

Witam, posiadam Sony KDL55W807C i niestety nie widzę w sklepie Play możliwości instalacji aplikacji Hbo go, czy będzie jakaś aktualizacja czy nie będzie można na starszych modelach zainstalować aplikacji ??. To samo dotyczy aplikacji Kodi, w sklepie mam dostępną 17.6 a żeby działało musi być wersja 18, da się to jakoś zainstalować ??

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@dymion7  poszukaj na forum ktoś zamieszczał linka do apk Kodi 18 co do HBO Go w sklepie TV powinien znaleźć bez problemu.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Zainstalowałem i szok. Nie ma dźwięku 5.1. To jakiś żart czy ponura prawda?