anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Prawda jest taka, że klientów w naszej części świata traktuje się sporo gorzej niż np. Amerykanów. Jeśli tam HBO GO może być na Android TV i PS 4 to i może być u nas. I zależeć powinno na tym obydwu stronom (nadawcy i producentowi TV).  W Polsce Sony ma to w dup.e, a HBO CE dopiero budzi się z letargu dając możliwość w niektórych krajach wykupienia dostępu bez konieczności posiadania HBO w kablówce bądź platformie sat. Może kiedyś wpadnie na ślad faktu, że nie wszystkie smart tv to Samsungi lub LG.

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Sony 55XD9305, Android 6.0, aplikacja HBO GO działa bez zarzutu...Sony 55XD9305, Android 6.0, aplikacja HBO GO działa bez zarzutu...

profile.country.PL.title
lennyhowmany
Poszukiwacz

@Sebastian_Wroc_83Mógłbyś podzielić się swoim plikiem APK?

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Proszę:

https://sharing.ra.seagate.com/cd1f99d4-270f-4c7e-8274-dca423d1c15b/weblinks/9rCIlM2eISGUTRc3SiY5

 

Mam nadzieję że za udostępnienie nie dostanę jakiegoś banana :slight_smile:

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Muszę powiedzieć, że ta apka całkiem spoko - bawiłem się kilka minut, raz zmieniła mi sama z siebie język z oryginalnego z napisami na lektora. Wygląda na w miarę przystosowaną do tv, bez problemu obsługuje się ją pilotem. Skąd pochodzi? Bo nie jest to wersja z telefonu.

profile.country.PL.title
darkkain
Poszukiwacz

Aplikacja zainstalowała się bez problemu i odpaliła. Mam natomiast dziwny problem bo podczas logowania w aplikacji chce ode mnie 8 znaków PIN-u a w ustawieniach konta mam PIN 6-znakowy. Wiecie jak sobie z tym poradzić?

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Ja posiadam PIN 8 cyfrowy, moi znajomi którzy też korzystają z usługi również takowy posiadają. Musisz to chyba z dostawcą usługi wyjaśnić.

 

Co do samej apki, to jest to wersja dedykowana na telewizory z Android TV z przeznaczeniem na rynek amerykański. Tak przynajmniej twierdzi kolega od którego ją otrzymałem.

 

Cieszę się, że aplikacja Wam działa jak należy.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Aby uzyskać 8-cyfrowy pin należy zalogować się na HBO GO poprzez stronę www i zajrzeć w ustawienia oraz zakładkę TV PIN. I tam jest.

profile.country.PL.title
darkkain
Poszukiwacz

Tak właśnie robię i mam tam PIN ale 6 cyfrowy 😞

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Proszę,wystarczyło zamiast lamentow na sony poprosić kogoś za granicą,apk działa. Macie ewidentnie przykład że to nie wina Sony a raczej regionu,umów producenta kontentu na dany rynek. Wejdzie na stronę HBO i uwagi skladajcie. Ale pewnie bliżej Sony opindalac.