anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
Death_Neo
Poszukiwacz

LOL jakich umów producenta kontentu na dany rynek... ze niby HBO nie chce
dogadać się z SONY.... Na rynek europejski HBO GO na smart TV jest...
Użytkownika końcowego interesuje tylko to że na Android TV Sony w PL tego
nie ma! Możecie bronić SONY a gadki w stu wystarczyło ściągnąć plik apka
że stanów... ŻENADA
profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Podam tylko przykład z aplikacjami na telefon. 
Wyobraźcie sobie, że użytkownicy z Ukrainy muszą zapłacić, chcąc zainstalować Google tłumacz, co u nas jest przecież za darmo i nigdy do głowy by mi nie przyszło, że za coś od googla trzeba płacić - a jednak! 
Czyli reasumując nie wszystko musi być za darmo lub w ogóle dostępne do pobrania we wszystkich krajach Europy tak samo. 


Wysłane z telefonu Samsung.
profile.country.PL.title
lennyhowmany
Poszukiwacz

@darkkainspróbuj w takim razie z pinem w telefonie. Mój jest 8 cyfrowy.

Temat na forum ma już ponad 2 lata. Śledzę go już od jakiegoś czasu.  I nagle pojawia się Sebastian z Wrocławia i wrzuca zdjęcie swojego telewizora z działającym HBOGO. Proszę go o podzielenie się plikiem, a on już po trzech minutach spełnia moją prośbę. Dziękuję, jesteś dla mnie prawdziwym bohaterem.:clap:

Aplikacja działa świetnie, jakość obrazu jest dobra (jednak wyraźnie gorsza od Netfliksa), ikonka widnieje w miejscu na aplikacje, działa sterowanie pilotem!

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Jest już do pobrania na polskim playstation store aplikacja HBO GO więc niebawem będzie również na telewizory Sony.

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Data wydania aplikacji to 4 grudnia 2017. Jak wrócę do domu to przetestuje :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

@lennyhowmany, nie przesadzaj, nie rób ze mnie bohatera. Myślę, że każdy będąc na moim miejscu podzieliłby się tym plikiem.

 

 

 

profile.country.PL.title
darkkain
Poszukiwacz

 

Na telefonie też niestety jest PIN 6-znakowy. Napisałem na HBO GO na Facebooku - niby sprawdzają czym to może być spowodowane.
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@matrbisMozna to ująć inaczej. Chcesz mieć łatwy dostęp do HBO Go,usb odtwarzające prawie wszystko to kupujesz LG, czy Samsunga. Wolisz łatwy dostęp do Kodi, WP Pilot(videostar) wybierasz Sony ,czy Philips android. Nie interesuje cię ogrom aplikacji internetowych , a wolisz mieć dwa gniazda na moduł cam, w miarę proste DVB-przez-IP to rozglądasz się za telewizorem Panasonic.Innych zadawala odpowiednia matryca, czy parametry do gier. Itd.Itd.  Telewizorów ,które spełniają spełniają te wszystkie "zachcianki" po prostu nie ma.

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Zmienił się też wygląd strony HBO GO i odtwarzacza na stronie www.hbogo.pl

 

profile.country.PL.title
darkkain
Poszukiwacz

HBO wprowadziło nowy system aktywacji urządzeń do HBO GO. Aktywuje się poprzez przeglądarkę internetową. Wysłana wersja ma jeszcze PIN (co u mnie aktualnie nie działa). 

 

@Sebastian_Wroc_83 czy Twój znajomy, od którego masz plik APK nie ma już jakiejś nowszej wersji pliku ? :slight_smile: