anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

harmonogram aktulizacji dla Android Tv

profile.country.PL.title
resnick_A
Użytkownik

harmonogram aktulizacji dla Android Tv

Witam czy ktoś może się orientuje kiedy będą udostępnione kolejne poprawki do telewizorów opartych na androidzie i czego one będą dotyczyły ?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety Sony nie udostępnia takich informacji. Aktualna liczba problemów jakie występują w Android TV jest spora. Zapewne błędy mają swój priorytet ustalany wg jakiegoś algorytmu i poprawione zostaną w pierwszej kolejności te z najwyższym priorytetem. Nie zmienia to faktu, że poprawki będą zapewne wdrażane stopniowo a nie wszystkie na raz. Z aktualizacjami jest niestety tak, że jak na raz za dużo chce się poprawić to zazwyczaj wychodzi na odwrót - jest więcej szkody niż pożytku. Musimy uzbroić się w ciepliwość.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

Tobie chyba sony za pakie posty płaci, niewiem jak inni ale ja  w nic sie nie będe uzbrajał czekam do nastepnego update i jesli to co mnie interesuje czyli podstawowe funkcje takie jak np. zmiana kanału bez kłopotu nie zostna poprawione to dzwonie po serwis iniewiem jak ale bedą tu siedzieć i naprawiac do momętu kiedy będzie działało a co mi szkodzi co mi powiedzą żę to wina oprogramowania? to wtedy zapytam się jakim prawem sprzedawane jest coś co w ogóle nie spełania tego do czego jest stwożone piszę się ktoś na akcje wzywamy serwis do naszych super działajacych android tv

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sorry nie mam w tym interesu aby Sony mi płaciło za cokolwiek. Jestem tu po to by dzielić się swoją wiedzą i pomagać innym w rozwiązywaniu problemów. Na niektóre rzeczy nie ma wpływu. a to co napisałem to jak ja to widzę ze swojego punktu widzenia i czego można się spodziewać. Może udostepnią jedną wielką aktulizację która naprawi wszystkie nasze problemy, ale znając życie niestety wątpię w to. Wystarczy popatrzeć na Android dla telefonów co jakiś czas nowa aktulizacja wprowadzająca nowe funkcjonalności ale również naprawiająca błędy systemu które nie powinny się pojawić od początku.

Oczywiście zawsze możesz zgłosić TV do serwisu nic nie stoi na przeszkodzie.

 

Pozdrawiam

jackf41
Poszukiwacz

Mam trochę inną teorię. Sony wypuszcza po pół roku czekania i ogłaszania terminu uruchomienia nowych funkcji soft - bubel (presja publiczna). Oczywiście doskonale wiedzą że, to uaktualnienie to bubel i po 1 dniu, po problemach w Holandii, wstrzymują go. Wydają enigmatyczny pseudo komunikat czyli ble, ble, ble i co zyskują ktoś zapyta, ano rzecz bezcenną - czas. Poprzedni termin aktualizacji juz nie obowiązuje, następnego nie ma i można to ciągnąć praktycznie w nieskończoność. Gdyby przekroczyli poprzedni termin 29.02 2016 r. o tydzień dwa prawdopodobnie nic by się nie wydarzyło ale miesiąc, dwa juz by wywołało uzasadnione oburzenie klientów w Europie Zachodniej i nawet taka firma jak Sony nie może sobie pozwolić na ignorowanie i zadzieranie z Unią Europejską, to dla nich zbyt duży rynek a tak wilk syty tylko czy owca cała ...?

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
resnick_A
Użytkownik

Dokładnie tak jak piszecie , chciałbym zobaczyć co jest w isse logu, jaki ma prriorytet i w jakim terminie planowany jest fix.

 

Do tego interesuje mnie do kiedy planowany jest support aktualnej vwersji systemu i ile kolejnych aktualizacji do nowych wersji androida jest planowane na tym HW.

 

Przy którejś kolejnej wersji Android wyjme nasz sprzęt z matrycy kompatybilności i przestanie tworzyć nowe poprawki a co za tym idzie Sony zamknie sklep z aktualizacjami.

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

macie pewnie duzo racji ale nie mogą zostawić tv na sofcie który ma problemy z podstawowymi funkcjami podkreslam podstawowymi to by im nie uszło oile mniemam to gwarancja jest 2 lata wiec zapewne  tyle a potem się wypną na nas no chyba że jeszcze szybciej uda im sie zrobić plynny soft z którym nie bedzie problemów (przynajmniej wiekszysz) i na tym bedzie koniec a jak bedziesz chciał coś nowego to dowyboru bedzie kupno nowego tv

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Żaden system operacyjny nie jest stabilny i idealny. Sony daje radę na smartach to na tv też się powiedzie.

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

a to do tego czasu zanim sony na nas po trenuje to co mam tv nie ogladac?

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Ja tam oglądam i nie mam problemów. Korzystam również jak z tabletu i również nie mam problemu. No ale też mam inne hobby i tv nie działa u mnie 24/7....