anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

jak podłączyć antenę w Telewizorze SONY KD-65AG8

profile.country.PL.title
rysiu_p
Poszukiwacz

jak podłączyć antenę w Telewizorze SONY KD-65AG8

Mam telewizor SONY KD-65AG8. Do którego gniazda podłączyć antenę z konwertera UniCable (Sub czy Main)?

Z góry dziękuję za podpowiedź !!!

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

wyższe modele telewizorów mają podwójny tuner satelitarny, tj. można podpiąć dwie anteny jednocześnie. Jeśli podpinasz jedną, podepnij ją pod MAIN.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
rysiu_p
Poszukiwacz

Dzięki za wiadomość.

Może kolega wie coś na taki temat:

Mam dekoder i kartę z Cyfry+ i myślę czy by porozmawiać z nimi na temat wymiany dekodera  na moduł, tak żeby sterować jednym pilotem. Wie coś kolega o tym? Warto?

 

profile.country.PL.title
rysiu_p
Poszukiwacz

Jeszcze jedno pytanie: Ten telewizor wspiera standard Unicable? Nigdzie o tym nie mogę się dowiedzieć, a mam instalację antenową systemu Unicable.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@rysiu_p   Moduł czy dekoder? Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Chcesz jednego pilota,mniej kabli, czy ustawić kolejność kanałów według Twoich preferencji wybierasz moduł. Chcesz nagrywać kilka programów i w tym czasie oglądać inny wybierasz dekoder. A najlepiej zapytać  o możliwość multiroom (dekodera i modułu). Wtedy sam ocenisz co Tobie lepiej odpowiada. Rozmowy z każdym operatorem są trudne,gdyż zawsze będą próbowali wciskać klientom dekodery.