anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49XF8596 - podwójny tuner DVBT

profile.country.PL.title
zi.dan
Poszukiwacz

KD-49XF8596 - podwójny tuner DVBT

Dzień dobry

 

Przymierzam się do zakupu TV a dokładnie modelu KD-49XF8596. W specyfikacji widnieje info że ten model posiada podwójny tuner DVBT.Screenshot_1.png

 https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-49xf8596/specifi...

 

W związku z tym mam pytanie czy podwójny tuner DVBT w tym modelu będzie umożliwiał mi jednocześnie nagrywanie i oglądanie TV (na tym samym albo innym MUX-ie)? W pudełkowych tunerach DVBT taka opcja nie jest niczym nadzwyczajnym.

 

Ten model jako jeden z niewielu na rynku (poza Samsungami) posiada info o czymś takim choć w salonach nikt nie był w stanie mi tego potwierdzić.

31 ODPOW. 31
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zi.danJest jeszcze jedno rozwiązane. Można zainstalować aplikację z kanałami telewizyjnymi. Wtedy podczas nagrywania oglądasz inny program poprzez aplikację.

profile.country.PL.title
micihol
Użytkownik

XE9305, który jest opisany jako dwa tunery DVB-S, DVB-C i DVB-T/2  może nagrywać kanał z jednego multipleksu, a wyświetlać z innego dla DVB-S i DVB-C (o ile jest to FTA albo modul CI+ jest wielostrumieniowy i operator nie zabezpiecza treści przed nagraniem).

Sprawdzę jeszcze dzisiaj dla pewności, jak to wygląda dla DVB-T, ale nie widzę powodu, żeby było inaczej.