anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

Witam,

Telewizor kupiony 4.12.2020 i już 2x się zrestartował bez powodu.

Podłączony do dekodera Orange nagle ekran robi się ciemny i po kilkudziesięciu sekundach sie rebootuje.

 

Proszę o konkretną odpowiedź bez sugestii typu reset urządzenia bo nic na nim nie robiłem tylko włączyłem do prądu na kilka godzin więc raczej nie ma co resetować.

 

1. Czy to znana wada sprzętu / oprogramowania?

2. Jeśli nie to jakie informacje Panstwo potrzebują by zdiagnozować usterkę (resetewanie racze zatraca takie informacje i nie jest rozwiazaniem problemu tylko jego maskowaniem)

 

Bogdan

152 ODPOW. 152
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Dziekuje. Ja bede uaktualniał post. Status na dzis jest j.w.

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

AKTUALIZACJA (10.12.2020):

- od ostatniej akcji z 7.12.2020 (aktualizacja oprogramowania) nie zaobserowałem restartów (telewizor użytkowany tak samo jak wtedy gdy były restarty).

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Cze dobrze Ci radze oddaj tv do sklepu  i zwrot kasy,ja kupiłem tv 75xh9096 i jestem wkurwi...y ze tak obrazu nie zrobiłem"to jest kibel a nie tv

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Odebrałem w sklepie stacjonarnym EuroAgd wiec niemoge oddac po prostu.

A w tej chwili nie mam powodu do narzekań bo TV robi co ma robić.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

TV jest świetny, ma problemy i to jest straszne jak na SONY, ale mam go pod PS5 i zadowolenie jest ogromne. Netflix dodatkowo wspierany, no i eARC, wszystko na najwyższym poziomie. Tylko tego Rekuten-a nie ma to mnie szlag trafia. Mam wszystko od SONY wiec współpraca jest. 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Ja na razie sie przyzwyczajam do obrazu - nie wiem jak to nazwac - jest taki troche "teatralny". Obiekty (gdy jest oczywiscie wieksza jakosc obrazu) sa jakos "wyodrebiane" - moze kontrast podwyzszany. Nie znam sie na tym.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Może lepiej odwiedzić okulistę :tongue:

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Chyba schodzimy do poziomu elektrody;)

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Szanowni Państwo z firmy Sony 

Mam nadzieję że technicy dalej pracują nad aktualizacjami oprogramowania.... Telewizor 55xh9005 jak się restartował tak się restartuje..Wszystkie triki podane na forum wykonane .Nie jest to często ale jednak jest ...Od początku wierny Samsungowi mówię trzeba spróbować czegoś innego no to spróbowałem i czkawke mam do teraz ...mam nadzieję na rychłą poprawę ....Póki co zawiedziony jestem ..?

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

@JoZeeZ ciekawości pytam bo u mnie po upgrade i wyłączeniu Bravia Sync (jeszcze nie sprawdzałem, które z nich pomogło):

- czy są podłączone jakieś urzadzenia zewnetrzne - dyski itp

- czy jest jakas korelacja między sposobem uzywania a restartami

 

Tak sobie myślę, że w sumie to SONY powinno wypytywać o szczegóły restartów. Jeśli SONY się NIE dopytuje to może wie co jest przyczyną tylko problem jest w naprawieniu tego - a wtedy dla nas uzytkowników to troche gorsza sytuacja...