anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

Witam,

Telewizor kupiony 4.12.2020 i już 2x się zrestartował bez powodu.

Podłączony do dekodera Orange nagle ekran robi się ciemny i po kilkudziesięciu sekundach sie rebootuje.

 

Proszę o konkretną odpowiedź bez sugestii typu reset urządzenia bo nic na nim nie robiłem tylko włączyłem do prądu na kilka godzin więc raczej nie ma co resetować.

 

1. Czy to znana wada sprzętu / oprogramowania?

2. Jeśli nie to jakie informacje Panstwo potrzebują by zdiagnozować usterkę (resetewanie racze zatraca takie informacje i nie jest rozwiazaniem problemu tylko jego maskowaniem)

 

Bogdan

152 ODPOW. 152
profile.country.PL.title
plusio76
Użytkownik

@Persu87 

... kolejny miesiąc i tak do końca gwarancji. Przecież o to chodzi Sony. Kupiłeś towar niepełnowartościowy, nie jesteś TESTEREM Sony, nie otrzymujesz za to wynagrodzenia. Produkt ma obowiązek działać poprawnie. Jeśli nie działa lub działa w sposób nieprawidłowy - powinien wrócić do producenta, a pieniądze na konto.

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Przed chwilą miałem taki reset w xh9005 że oprócz telewizora zresetował się też dekoder horizon. A co najdziwniejsze w 2 pokoju mam multiroom  , mediaboksa i on się akurat nie wyłączył ale podłączony do niego telewizor Samsung również się zrestartowal .Widzę że tv Sony puszcza od siebie jakis sygnał chociaż opcję sync mam wyłączona .Ten telewizor to granda w biały dzień ...Ciekawe czym jeszcze zaskoczy

profile.country.PL.title
plusio76
Użytkownik

Ja dzisiaj miałem dwa resety - podczas zwykłego oglądania TV (bez wchodzenia w menu itp) - jeden rano, drugi wieczorem. Co za g****o! Szok, że na coś takiego dałem się naciągnąć 😞

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

Jak Sony niby mógłby wpływać na tv Samsung w innym pokoju? Moze to jakies skoki napiecia itp, ale jak pisalem wyzej to po aktualizacji jest lepiej tylko ze nie mam od ponad miesiąca konsoli. Oby to nie było to. Jak po zakupie ps5 problem wroci to reklamuje

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Z moją PS5 na tą chwile obecną jak i ogólnie nie mam problemów, jedynie są zaległości techniczne wiec czekamy na nowe aktualizacje błędów i wsparć. 

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

witam , dzis dowiedzialem sie ze 3ci tv takze sie zrestartowal a modul CI w nim stracil uwierzytelnienie pokazywal tylko kanaly odkodowane ...rozumiem ze moze byc skok napiecia w sieci UPC pelna zgoda choc przez 20 lat nigdy nie bylo dlatego wiaze to z nowo nabytym XH9005 . Gdyby skok byl w sieci elektrycznej zgaslo lub mignelo  by rowniez swiatło .

 

a jak sony ma wplywac na samsunga sa w jednej sieci  kablowej dziela je rozgalezniki i kable hdmi oraz dekodery skoro to wszystko walnelo  naraz a wczesniej nigdy takich cudow nie bylo to naturalnym jest ze wiaze to z Sony ktory w tym samsm momencie rozpoczal swoj genialny proces zrestartowania bez powodu ...

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

A ja zauważyłem jak pozbyłem się paru urządzeń z listwy zaczęło wszystko jak by lepiej działać , sądzę też że to wina prądu który zasila TV i podaje do różnych urządzeń napięcie jak i przez złącze HDMI które w późniejszych wysokich obciążeniach przesyle danych po prostu ma problemy.

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

ja dzis wykonalem reset do fabrycznych , chcialem byc pewny ile pochodzi i jak sie bedzie sprawowal . Poustawialem chwilke , zainstalowalem kilka aplikacji i w momencie przenoszenia ikonek na pasku restart  tv ..no coz od przywrocenia ustawien fabrycznych do 1 restartu minelo jakies 15 min ....zeby nie bylo zdazylem juz wylaczyc bravia sync i i wlaczyc prosta  kontrola ip

zobaczymy jak bedzie dalej ...

profile.country.PL.title
2934131100001250
Poszukiwacz

Ciekawe, co z tym Rakuten-em, bo jak widać na wielu prezentacjach Telewizora, a dokładnie modelu 65XH9505 np: hdtvpolska jak i paru innych, które widziałem, serwis był dostępny.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Zapomnij o Rakuten banda nierobów :slight_smile: