anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kd-65xd8505 Android Marshmallow. I nie działa wybieranie głosowe

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hakier
Poszukiwacz

kd-65xd8505 Android Marshmallow. I nie działa wybieranie głosowe

Witam
Dziś zainstalowałem to oprogramowanie z pendriva , oczywiście według instrukcji i nie działa przycisk wyszukiwanie głosowego .Instalacja oprogramowania przebiegła bez problemu , resetowałem go też kilka razy i nic . W opcjach jest niby aktywacja tego przycisku którą też zrobiłem ale po poprzedniej aktualizacji wszystko działało prawidłowo, bez żadnych aktywacji . Dioda pod przyciskiem przy wciśnięciu świeciła a teraz nie ,co prawda wyświetla się komunikat : W tej chwili nie można połączyć się z Google, ale przed aktualizacją wszystko działało prawidłowo. Czy ktoś miał podobny problem ewentualnie co zrobić aby ten problem naprawić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Karol-83
Poszukiwacz

Znalazłem rozwiązanie trzeba wejsc w ustawienia Bluetooth lista urządzeń i wybrać anuluj parowanie,nastepnie wchodzimy pilot głosowy zdalnego sterowania i aktywujemy przycisk mikrofonu,u mnie to zadziałało,pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Karol-83
Poszukiwacz

Mam ten sam problem funkcja wybierania głosowego nie działa, dzisiaj odkryłem że po aktualizacji nie czyta nośników pendrive czy kolego rozwiązałeś problem???

Karol-83
Poszukiwacz

Znalazłem rozwiązanie trzeba wejsc w ustawienia Bluetooth lista urządzeń i wybrać anuluj parowanie,nastepnie wchodzimy pilot głosowy zdalnego sterowania i aktywujemy przycisk mikrofonu,u mnie to zadziałało,pozdrawiam

profile.country.PL.title
hakier
Poszukiwacz

Dziękuje za pomoc , podpowiedzi pomogły. U mnie widzi i czyta pendriva

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

U mnie też ne widzi dysku zewnętrznego i pendrive . 

profile.country.PL.title
bruk79
Poszukiwacz

Miałem to samo na KD-55XD8505. Próba ponownego sparowania urządzeń powiodła się dopiero za którymś razem z rzędu. Niestety od zainstalowania Androida 6 wyszukiwanie głosowe działa z dużo większym późnieniem niż na androidzie 5. Dodatkowo często użycie przycisku z mikrofonem na pilocie kończy się... resetem TV.

 

Gdyby tak chimerycznie działającego TV używał mój ojciec lub teść, to już dawno sprzęt zalegałby na śmietniku.