anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mikrofon działa tylko po resecie

profile.country.PL.title
Chudinis93
Nowicjusz

Mikrofon działa tylko po resecie

Witam,

 

Mam problem z moim TV: Sony KD-55XG8596

Mikrofon nie działał, przeczytałem gdzieś na forum, żeby go sparować, nadal nie pomogło, czytałem też o hard resecie - przytrzymać guzik Power kilka sekund, wtedy nagle po włączeniu mikrofon w aplikacjach działa. Dioda się świeci, jednak po wyłączeniu TV znowu przestaje działać i jedynym rozwiązaniem jest znowu reset androida. 

 

Jakieś pomysły czego to wina? wygląda na to, ze pilot działa tv też, tylko coś z systemem.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
Chudinis93
Nowicjusz

Czekam w takim razie na aktualizację, bo telewizor za 5 000 zł, a mikrofon
nie działa, wifi zrywa - to nie powinno się zdażyć. Wyłączenie i włączenie
bluetooth naprawia problem na chwilę jedynie.

Dziękuję za odpowiedź.
profile.country.PL.title
szorcek
Poszukiwacz

Poczekaj, poczekaj. Jeśli dobrze czytam, to mam sobie do telewizora na gwarancji dokupić innego pilota, zamiast "męczyć" Sony pytaniami o rozwiązanie?

A tak, z innej beczki, ciekawe, czy mogę oddać do reklamacji samego pilota... 

Henio1986
Poszukiwacz

Mi pomogła wymiana baterii w pilocie

profile.country.PL.title
szorcek
Poszukiwacz

Wymienione baterie nic nie zmieniły. Za to po korespondencji z supportem dostanę nowego pilota. Wymiana maili z supportem trwała od 8 do 13 listopada i zakończyła się obietnicą wysłania pilota. 13 listopada wysłano pilota z Brukseli (!) a 17 ma dotrzeć. Trackingu też tak pokazuje. Od tej pory nie powiem złego słowa na Sony support 😁

profile.country.PL.title
Chudinis93
Nowicjusz

Ogólnie dwa miesiące temu weszła aktualizacja oprogramowania która
naprawiła problem raz na zawsze.
profile.country.PL.title
MarkoS007
Poszukiwacz

Akurat ostatnia aktualizacja to mi zamieszała. Ale zobaczę dzisiaj gdy "odpalę" nowego pilota... 

profile.country.PL.title
ignacjosz
Poszukiwacz

Witaj

Mam telewizor KD55XF9005 pilota na gwarancji wymieniali mi trzy razy za każdym razem chodziło o strumieniową zmianę kanałów i głośności dzisiaj miesiąc po gwarancji dolegliwość wróciła a na dodatek mikrofon przestał działać tzn. wciskając przycisk światełko zaświeca się i gaśnie tak że nie można nic powiedzieć ale nawet jak zdążę i tak nie podaje głosu , pisząc do support facet wiedział kiedy były piloty wymienione i wiedział że telewizor jest miesiąc po gwarancji bo zażądał jej przedłużenia . oczywiście te wszystkie wskazówki to banialuki nic nie pomaga napisz w takim razie jak można rozwiązać ten problem ignacjosz@wp.pl można prywatnie