anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pilot do KD-49XE8077

profile.country.PL.title
inspektorius
Nowicjusz

Pilot do KD-49XE8077

Proszę niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w polsce sprzedaje się telewizor KD-49XE8077 z pilotem bez bezpośredniego dostępu do NETFLIX'a i YOUTUB'a. Rozmawiałem z konsultantem z SONY.PL i on nie był mi w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Twierdził, że ten pilot jest od wersji 9. Podaję w linkach adresy do youtub'a z filmami z holandii i niemiec gdzie takie piloty są dostarczne do wersji KD-49XE8...  KD-43XE8... i : https://www.youtube.com/watch?v=DypzXMVudPM

https://www.youtube.com/watch?v=-T0Kx9Kgz3Y

Czyżby było tak jak z kawą, środkami czystości i słodyczami, że na polski rynek idą śmieci. TO JEST SKANDAL!!!

Gdzie mogę jeszcze "uderzyć " w w/w sprawie? Proszę pomóżcie!!!

Unprofessionell wie immer! Bei den Einstellungen musste ich nur noch den Kontrast und die Helligkeit etwas runter drehen und das Bild war schon fast Perfekt. Die Voreinstellung "Spiel" ist zu empfehlen! Sony KD-43XE8005 108 cm (43 Zoll) Fernseher (Ultra HD, HD Triple Tuner, Android-TV, X-Reality ...
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No tak właśnie szara rzeczywistość pozostaje kupić pilot od innego modelu tylko czy te klawisze funkcyjne są przypisane do oprogramowania telewizora sprawdzisz pewnie prosto w jakimś sklepie co do YouTube to żaden z XE 80 ani ten z Niemiec ani ten z Holandii nie ma na pilocie przycisku YouTube jest GooglePlay I Netflix wydaje mi się ,że seria XE70 ma pilota z YouTube i Netflixem ale nie ma znowu klawisza wyszukiwanie głosowego.Wyslij oficjalne pismo do Sony @ ,że chcesz takiego pilota bo bardzo często korzystasz z Netflixa i chcesz mieć dedykowany pilot z guzikiem Netflix może akurat choć w moim aparacie popękały mi sprężynki rozpierające w dekielku od osłony obiektywu chcieli za plasticzek 150 zł !

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w Twojej sprawie z supportem Sony - oto ich odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że na Polski rynek zadedykowany został pilot RMF-TX301E dla telewizora KD-49XE8077. Z przykrością muszę stwierdzić, że niestety nie ma wyjaśnienia dlaczego ten pilot jest w zestawie z odbiornikiem a nie inny, niemniej jednak nie ma on żadnych ograniczeń, jest w pełni funkacjonalny.

Pozdrawiam