anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pilot do KD-49XE8077

profile.country.PL.title
inspektorius
Nowicjusz

Pilot do KD-49XE8077

Proszę niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w polsce sprzedaje się telewizor KD-49XE8077 z pilotem bez bezpośredniego dostępu do NETFLIX'a i YOUTUB'a. Rozmawiałem z konsultantem z SONY.PL i on nie był mi w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Twierdził, że ten pilot jest od wersji 9. Podaję w linkach adresy do youtub'a z filmami z holandii i niemiec gdzie takie piloty są dostarczne do wersji KD-49XE8...  KD-43XE8... i : https://www.youtube.com/watch?v=DypzXMVudPM

https://www.youtube.com/watch?v=-T0Kx9Kgz3Y

Czyżby było tak jak z kawą, środkami czystości i słodyczami, że na polski rynek idą śmieci. TO JEST SKANDAL!!!

Gdzie mogę jeszcze "uderzyć " w w/w sprawie? Proszę pomóżcie!!!

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No tak właśnie szara rzeczywistość pozostaje kupić pilot od innego modelu tylko czy te klawisze funkcyjne są przypisane do oprogramowania telewizora sprawdzisz pewnie prosto w jakimś sklepie co do YouTube to żaden z XE 80 ani ten z Niemiec ani ten z Holandii nie ma na pilocie przycisku YouTube jest GooglePlay I Netflix wydaje mi się ,że seria XE70 ma pilota z YouTube i Netflixem ale nie ma znowu klawisza wyszukiwanie głosowego.Wyslij oficjalne pismo do Sony @ ,że chcesz takiego pilota bo bardzo często korzystasz z Netflixa i chcesz mieć dedykowany pilot z guzikiem Netflix może akurat choć w moim aparacie popękały mi sprężynki rozpierające w dekielku od osłony obiektywu chcieli za plasticzek 150 zł !

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w Twojej sprawie z supportem Sony - oto ich odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że na Polski rynek zadedykowany został pilot RMF-TX301E dla telewizora KD-49XE8077. Z przykrością muszę stwierdzić, że niestety nie ma wyjaśnienia dlaczego ten pilot jest w zestawie z odbiornikiem a nie inny, niemniej jednak nie ma on żadnych ograniczeń, jest w pełni funkacjonalny.

Pozdrawiam