anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PIP/PAP w AndroidTV

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

PIP/PAP w AndroidTV

Witam,

 

Uprzedzając kolejne pytania dotyczące PIP/PAP - zebrałem informacje z różnych postów i dopisałem swoje uwagi.

 

Wymagana aktualizacja AndroidTV do wersji v3.317

 

Funkcja aktualnie działa po wyborze wejścia HDMI. Po przyciśnięciu Action Menu pojawia się okno w górnej części ekranu jako "Podwójny obraz".

 

PIP – działa z sygnalem z PC (okieno w dowolnym rogu ekranu)

PAP – działa ze zródeł z HDMI (dwa okna obok siebie z możliwością zamiany miejsc)

 

Opcje wyboru aktywnego ekranu oraz jego położenia po włączeniu PIP/PAP i kolejnym wciśnięciu ActionMenu w zakładce podwójny obraz.

 

Ważna informacja jest, że np. dla PC podłączonego po HDMI wybór trybu pomiędzy PIP/PAP zależy od ustawionej w komputerze rozdzielczości ekranu.

W przypadku PC nie działają wszystkie rozdzielczosći - maks. jaka zadziała u mnie to 1680x1050 lub 1920x1080. Przy niektórych pojawia się komunikat "Funkcja niedostępna w bieżącym trybie wejścia". 

 

Pozdrawiam

25 ODPOW. 25
naku83
Poszukiwacz

Jako że many już PIP/PAP czy są jakąś plany aby w modelach z aktywnym 3d wykorzystać możliwości techniczne do uzyskania obrazu typu multi view lub full screen gaming.

Fajnie było by dać obejrzeć żonie serial a samemu odpalic ps4 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Może w przyszłości taka funkcja się pojawi - póki co poczekajmy czy nowa aktualizacja zapewnia stabinośc działania.

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
yakub.1
Poszukiwacz

Hej,

Rozumiem, że PiP nie jest póki co w pełni funkcjonalny. Obraz w obrazie powinien być aktywny nawet z poziomu przeglądania kanałów TV, nie tylko z poziomu wyboru pomiędzy wejściami. 

 

Pozdr,

Jakub 

hancer3002
Użytkownik

U mnie nie ma tej opcji soft aktualny !

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

jaką masz wersję softu?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

To nie jest przycisk jak np Netflix,  lecz funkcja którą się szuka pod menu akcji.

hancer3002
Użytkownik

Teraz mam 3.179 i jak daje aktualizacje to nie chce isc !. Wiem ze trzeba wejsc do menu akcji ale tam kicha i czy nowy soft nie uwali mi 3D ?

Ciekawe ze na stronie UK mam to Improve the stability of your TV - FW v3179, nie moge dac innego softu bo to inna wersja czy co ?

Dlatego nie chce mi sciagac innego.

Soft: Poprawa stabilności działania telewizora: v3.317

IMPORTANT: This version is not applicable for customers in the United Kingdom

czyli nie moge do zaimpekowac czy co ????

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wersja v3.317 została wstrzymana dla UK.

 

 

Pozdrawiam

krzfuc4907
Poszukiwacz

u mnie też nie dziala