anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PIP/PAP w AndroidTV

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

PIP/PAP w AndroidTV

Witam,

 

Uprzedzając kolejne pytania dotyczące PIP/PAP - zebrałem informacje z różnych postów i dopisałem swoje uwagi.

 

Wymagana aktualizacja AndroidTV do wersji v3.317

 

Funkcja aktualnie działa po wyborze wejścia HDMI. Po przyciśnięciu Action Menu pojawia się okno w górnej części ekranu jako "Podwójny obraz".

 

PIP – działa z sygnalem z PC (okieno w dowolnym rogu ekranu)

PAP – działa ze zródeł z HDMI (dwa okna obok siebie z możliwością zamiany miejsc)

 

Opcje wyboru aktywnego ekranu oraz jego położenia po włączeniu PIP/PAP i kolejnym wciśnięciu ActionMenu w zakładce podwójny obraz.

 

Ważna informacja jest, że np. dla PC podłączonego po HDMI wybór trybu pomiędzy PIP/PAP zależy od ustawionej w komputerze rozdzielczości ekranu.

W przypadku PC nie działają wszystkie rozdzielczosći - maks. jaka zadziała u mnie to 1680x1050 lub 1920x1080. Przy niektórych pojawia się komunikat "Funkcja niedostępna w bieżącym trybie wejścia". 

 

Pozdrawiam

25 ODPOW. 25
krzfuc4907
Poszukiwacz

jak sprawdzam to mi pisze oprogramowanie aktualne

 

hancer3002
Użytkownik

Czyli lipa trzeba odlozyc sprawe do nastepnej poprawki ( o ile bedzie)

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wersja V3.317 jest dostępna ze strony:

http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-dwnl/prd-tvhc/bravia-kd-4Kmodels-firmware-upd-v3317-eub/KD...

do przez wgranie po USB.

 

Pozdrawiam

krzfuc4907
Poszukiwacz

witam,ja w wykazie modeli do aktualizacji do wersji V3.317 nie znalazłem mojego modelu,czy moge tez aktualizowac do tej wersji .Mój model to

KDL-50W805C,proszę o odpowiedz

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Jak nie ma w wykazie to na logikę raczej nie. Aktualizacja może by i przebiegła ale w następstwie tv mógł by źle działać 🙂

profile.country.PL.title
loco65
Użytkownik

Ale z tego, co czytam na stronie z plikiem aktualizacji, KDL-50W805c jest wymieniony wśród urządzeń, których ona dotyczy.

profile.country.PL.title
didotom
Poszukiwacz

Mimo iż Sony techniczny dzial informował, że model KD-65XD8505 ma PAP obraz w obrazie,

to nie moge w menu znaleźć 2 TV zamiast tego są jakieś tweety, poszedłem za radą i zrobiłem reset do ustawień fabrycznych to nic nie pomogło dalej są w Action Menu od lewej
Obraz i dźwięk, nastęnie TV nastęnie Tweety Menu i sterowanie mediami

 

a może źle szukam tego?

 

jak czyta to Dział techniczny to proszę o podpowiedź

numer zgłoszenia to 148 08 590 

 

wersja 5.1.1\Kompilacja SVP4KDRV15_EU-user 5.1.1 LMY48E.S243.3.473\\

 

pozatym mam problem jak na HDMI 4 ARC (z którego korzystam ze względu na Amplituner)

włącze NCplus, to po wejściu do menu przez HOME wywala mnie do HDMI4 po kilku sekundach,

 

czy to prawidłowe zachowanie czy błąd softu?

 

PS czy jest szansa na  obsługę kamery i skypa ?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

PIP/PAP nie jest dostepny w TV Sony z 2016 roku.

 

Pozdrawiam

pawelsz
Poszukiwacz

Wracam do tematu, bo wdywaje się być ciągle nie rozwiązany.

 

Problem w moim przpadku dotyczy SONY KD-55X9305C. Mimo aktualizacji do ostatniej wersji oprogramowania (PKG3.533.0108EUB) funkcja nie działa. Zawsze po wybraniu opcji "Podwójny obraz" pojawia się komunikat "Funcja niedostępna w bieżącym trybie wejścia." Dotyczy to wyświetlania obrazu przez HDMI z komputera (rozdzielczość 1920x1080 (zalecana, 3W) w Windows10) ale również innych sygnałów przez HDMI (PS3, NC+, netiaTV).

 

Czy to uszkodzenie telewizora? Czy powinienem się zgłosić do serwisu?

 

Dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

Paweł

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

PIP/PAP działa pomiędzy sygnałem z tunera a HDMI. Opcję "Podwójny obraz" powinieneś wybrać jak jesteś w trybie oglądania obrazu z tunera.

 

Pozdrawiam