anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z portem CI po aktualizacji

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Problem z portem CI po aktualizacji

Po ostatniej aktualizacji w październiku-listopadzie zacząłem mieć problem z portem CI w moim nowym XR55X90JAEP. Myślałem, że to wina anteny, operatora, pogody itp, ale po konsultacji z Sony potwierdzono, że nową aktualizacja spowodowała problemu. Obraz przycina się i krzaczy co kilkanaście sekund. Zapowiadana poprawka na początek roku nie chce się pojawić, a ja nie mogę oglądać tv. Czy wiecie jak to naprawić lub cofnąć aktualizacje? 

19 ODPOW. 19
profile.country.PL.title
Lukastv
Poszukiwacz

 bardzo fajne podejście Sony rozwaliliśmy Ci tv to sobie go teraz napraw

 

ZADANIE Z CYKLU ZRÓB TO SAM:

 

Pragniemy poinformować, że aktualizacja jest już dostępna. Zachęcamy do kontaktu ze wsparciem technicznym firmy Sony: https://bit.ly/35jJxSO — pliki z aktualizacją mogą zostać wysłane drogą e-mailową.

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Ja swojego tv nie widzę na liście, ale pani na infolinii zapewniała mnie, że aktualizacja jest uniwersalna dla wszystkich modeli.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

 
 
 

Co ona za bzdury plecie

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Dla pewności zadzwoniłem jeszcze raz i poprosiłem o przesłanie linku do pliku aktualizacji na maila. Rzeczywiście plik różni się od tego, który znalazłem na stronie. Zatem prawda jest, że różne modele mają różne pliki aktualizacji. Polecam zadzwonić do supportu Sony i poprosić o przesłanie odpowiedniego pliku aktualizacji dla swojego modelu tv. Robią to w 5 minut.

 

Poniżej link do pobrania pliku dla modeli XR-55X i innych rozmiarów...

 

https://tv.update.sony.net/OND/2021/eu/main/PS211722/sony_atvotafull_2020_1605660100_eua_auth.zip

profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

Hej,

czy miałeś problem z aktualizacją? Dzwoniłem do Sony, przesłali mi plik, ale TV nie widzi mi tej postaci pliku: sony_dtv0FA80A0CA0AC_00004100_16056601000668. Wrzucałem na dwa różne pendrive i nie odczytuje. W środku jest jeszcze jeden plik w postaci zip. "compatibility.zip" i czy on powinien być również rozpakowany?

profile.country.PL.title
red5555
Poszukiwacz

xh9096 dzisiaj pokazał aktualizację

po update obraz bez pikseli

profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

Poradziłem sobie. Po wypakowaniu pliku - ten drugi trzeba po prostu wrzucić w wersji zip (a nie rozpakowany). Na razie chodzi bez pikselozy. Oby tak było cały czas 🙂

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

U mnie poszło bez problemu. Tv wykrył pendrive i automatycznie rozpoczął instalacje. Po instalacji na razie dobrze. Nie ma pikseli. 

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

I znowu się zaczyna. Od około 2 tygodni znowu krzaczy. To jest jakaś paranoja. 

profile.country.PL.title
Lukastv
Poszukiwacz

u mnie też wróciło mam dosyć  sprzętu od Sony.....