anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 65xh95 problem

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Sony 65xh95 problem

Odtwarzacz Blu-ray sony nie załącza tv przez bravia sync, z poprzednim tv kd-8509c nie było takich problemów, czy winny jest kabel hdmi ? A może co innego? Wogóle tv nie wykrywa Blu-ray. Nagranego filmu na HDD nie da się przewinąć, po sekundzie jest stopklatka, odtwarzanie jest prawidłowe. Czy macie jakieś sugestie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@w26rysiek na początek znajdź w ustawieniach urządzenia, pamięć, pamięć współdzielona i następnie usuń dane pamięci podręcznej.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

jaki model odtwarzacza Blu-ray posiadasz?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Sony BDP 490 3D

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Przywróć ustawienia fabryczne odtwarzacza.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Dzięki za podpowiedź. Działa. Reset ustawień odtwarzacza pomógł.

Pozostał tylko problem przewijania na podglądzie filmu nagranego na HDD. Można przewijać tylko trzymając wciśnięty przycisk przewijania, skoki filmu po 8sekund. Przewijanie z szybkością  1x, 2x, 3x niemożliwe. Po kilku sekundach występuje stopklatka.  Zarejestrowałem ponownie HDD w starym telewizorze  KD-X55C8509 i tam ten problem nie występuje.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy wspomniany film który odtwarzasz z HDD to materiał wcześniej nagrany z TV naziemnej/satelitarnej czy materiał z komputera/internetu?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

ilm jest nagrany na

 

 

 

 

 

 

 

 

Film jest nagrywany na bieżąco z tv naziemnej, to znaczy zaraz po zarejestrowaniu HDD w tv 65XH9505, oczywiście przypadkowy z dowolnego programu, na próbę czy wszystko jest w porządku. I w ten sposób wyłapałem ten błąd.  Po wyrejestrowaniu z nowego tv przenoszę dysk do starego tv, rejestruję ponownie, nagrywam film i sprawdzam odtwarzanie. I na starym tv jest wszystko w porządku tzn. przewijanie na podglądzie z szybkościami 1x, 2x, 3x, działa i mogę tak przewijać cały film. Na nowym tv po trzech "skokach" filmu następuje zatrzymanie, stopklatka i zawieszenie dysku. Nic nie pomaga wciskanie klawiszy pauza, start czy innych. Trzeba wyjść z odtwarzania do programu telewizyjnego i ponownie wrócić do odtwarzania, aby HDD reagował na komendy z pilota.

 

 

 

 

 

 

 

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@w26rysiek na początek znajdź w ustawieniach urządzenia, pamięć, pamięć współdzielona i następnie usuń dane pamięci podręcznej.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Mam rozwiązanie usunięcia wszelkich problemów z telewizorem. Sprzedać :slight_smile:

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Jak dobrze mądrego posłuchać.

A więc wszyscy z forum sprzedajemy telewizory!