anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD 55X8509C a sluchawki Bluetooth

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

Sony Bravia KD 55X8509C a sluchawki Bluetooth

Witam

 

Posiadam TV Sony Bravia KD 55X8509C oraz super słuchawki z których jestem bardzo zadowolony model

Sennheiser MM550-X Travel Bluetooth

 

 

probowałem je podpiać przez bluetooth ale bez pozytywnego efektu.

 

czy wiecie jak je mozna podłaczyc- moze jakis transmiter?

 

Pozdrawiam :slight_smile:

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Jak by prawidłowo działało u Ciebie oba adaptery to bym odkupił jak coś któryś 🙂

Ja dzwoniąc na info Sony słyszałem że powinny słuchawki działać 🙂 od Pana. Polskie Sony samo nie wie co ma działać widocznie...no i co ma znaczenie jakieś jednostronne jak kupiłem pada do ps4 i działa bardzo dobrze.

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

ok dam znac- dogadałęm sie ze sklepem ze wysla mi oba adaptery i mam czas 3 dniowy na testy- sa to adaptery na usb- jak nie bedzie hulac to moge zwrócic.

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

niestety zaden adapter nie zadziałał - problem ciągle nie rozwiązany..

profile.country.PL.title
Maciekww
Użytkownik

a może by tak firma sony spróbowała rozwiązać ten porblem? bo widzę, że klienci pozostawieni sami sobie próbują ale nie dają rady. Jak można sprzedawać tv z bluetooth, który nie obsługuje słuchawek bluetooth. Pewnie, że można czytać instrukcję przed zakupem od deski do deski i gdzieś odnaleźć, że można przez bluetooth podłączyć myszkę do przeglądarki, ale myślę że większość jak ja zakłada, że skoro to TV SONY to bluetooth działa jak w każdym normalnym urządzeniu (między innymi telewizorze) i problemu ze słuchawkami nie będzie. Osobiście bardzo mocno rozczarowałęm się brakiem tej funkcji w sony i naprawdę więcej nie kupię urządzeń tej firmy - tv za 3,5 tys a ja mam poszukiwać dodatków-transmiterów do podłączenia słuchawek. Żenujące

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

kupiles to juz sie nie liczysz, licza sie tylko nowi klienci

rabarbar
Nowicjusz

Czuję się oszukany. Kupiłem ten TV Sony Bravia KD55X8599. Wydałm 5k i jak widziałem w specyfikacji że TV ma BT, to ma BT. czy to głośnik czy słuchawki powinny działać!!! spędziłem dwa wieczory na próbie podłączenia kilku głośników, słuchawek i uż myślałem że coś jest zepsute w tym moim egzemplarzu, a widzę, że to po prostu wada tego producenta.

TV jest super, ale to ma działać jak ja chcę, w dzisiejszych czasach to standard, zwłaszcza w sprzęcie tej klasy.

masakra...

niestety jutro muszę go zwrócić i kupić normalnie działający TV - teraz na 100% najpierw sprawdzę czy BT działa.

profile.country.PL.title
wojtek06
Poszukiwacz

Niestety to prawda, Sony ma klientów powiedzmy że w nosie za nie małe pieniądze wciska chłam i nie robi nić żeby było lepiej, zniknęła apka VEWD TV, Bluetooth nie działa, słuchawki po kablu?, dobre sobie 21 wiek. A oni wspaniałomyślnie dali Samba tv, która właściwie nie wiadomo czemu ma służyć. Zero wsparcia, zero aktualizacji. Nie rozumiem jak w tych czasach firma z ładną historią może aż tak upaść.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @wojtek06

Pozwól, że zapytam o to Supportu Sony, a tymczasem, jeśli chciałbyś bezpośrednio skontaktować się z działem wsparcia Sony, podaję namiary:

tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawaim, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Maciekww
Użytkownik

Pani Agnieszko, po 4 latach chce się Pani dowiedzieć? Czy czegoś nie zrozumiałem? A poza tym infolinia informowała, że się nie da to po co te namiary na ich infolinie ...?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry @Maciekww

Użytkownik @wojtek06 odświeżył wątek dopiero co w ubiegły czwartek, więc pozwoliłam sobie zapytać. Damy znać jeśli otrzymamy komentarz z Supportu.

Pozdrawiam, Agnieszka_J