anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-55XH9096 plamy na matrycy

profile.country.PL.title
Ferruu
Poszukiwacz

Sony KD-55XH9096 plamy na matrycy

W dniu dzisiejszym zauważyłem czarne plamy na matrycy.  plamy występują z prawej, lewej i górnej części ekranu. TV nie ma nawet 2 lat i jest uruchamiany bardzo rzadko. Obstawiam uszkodzona matrycę. Jak sądzicie?

20220424_155151.jpg

20220424_154920.jpg

115 ODPOW. 115
profile.country.PL.title
DjPutin
Użytkownik

Ciężko stwierdzić, trochę to za okrągłe. Ale wydaje mi się, że to też brud. Jak na gwarancji to oddać.

profile.country.PL.title
Tomkyw
Poszukiwacz

Jeśli to brud i jest to wada fabryczna czyli wcześniej czy później zabrudzenia wrócą to czy powinienem podpisywać oświadczenie że następne czyszczenie będzie płatne?

profile.country.PL.title
DjPutin
Użytkownik

Dobre pytanie, bo to lichwa. Panowie przyniosą TV każą podpisać. Czy możesz nie podpisać, nie wiem. Jak dla mnie to Sony tutaj wali mocno w ch... Masakra krótko mówiąc.

profile.country.PL.title
Tomkyw
Poszukiwacz

Ja im od razu powiem że czegoś takiego nie podpiszę bo to wada fabryczna skoro przestrzeń między ekranem a podświetleniem nie jest hermetyczna.

profile.country.PL.title
p.letniowski
Użytkownik

@Tomkyw Moim zdaniem te kółka to raczej nie jest brud. Natomiast początki problemu widoczne są na brzegach ekranu. Tak czy inaczej zgłaszaj. Ja bym zgłosił z rękojmi a nie gwarancji.

profile.country.PL.title
Tomkyw
Poszukiwacz

Nie mam już gwarancji  podstawowej, a co za tym rękojmii będę zgłaszał z tytułu gwarancji serwis extra.