anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XR55X90J - brak w ustawieniach Obrazu opcji kalibracji NETFLIX

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

Sony XR55X90J - brak w ustawieniach Obrazu opcji kalibracji NETFLIX

Po uruchomieniu Netflixa i następnie przejściu do opcji ustawień "Obraz i dźwięk - OBRAZ" nie ma ustawień "trybu kalibracji Netflixa". Tryb ustawiony jest na standardowy. Jak odnaleźć ten tryb (jak do niego przejść), by uzyskać dostęp do jego funkcji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Ustawienia i w pasku szybkiego menu dodaj ustawienia obrazu wtedy jak wejdziesz w ustawienia obrazu możesz modyfikować ustawienia obrazu np. Netflix,YT

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Ustawienia i w pasku szybkiego menu dodaj ustawienia obrazu wtedy jak wejdziesz w ustawienia obrazu możesz modyfikować ustawienia obrazu np. Netflix,YT

profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

Wchodzę w ten sposób i skorzystałem nawet z tego sposobu zamieszczonego w filmie https://www.youtube.com/watch?v=eITsvqXpFdA, problem jest jednak w tym, że po wejściu w podany sposób nie ma tam takiej możliwości i nie pojawiają się tam takie opcje. Poniżej widok po uruchomieniu według podanej ciebie porady

IMG_20211030_194056.jpg

profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

OK. Dzięki ci. Już doszedłem do tego. Po uruchomieniu Netflixa trzeba wejść do ustawień w podany przez ciebie sposób, a nie wciskając przycisk ustawienia - obraz i dźwięk - obraz, tylko wchodząc przez to jak podałeś. Zrobiłem to chyba na "okretkę", ale jest już w porządku. Dzięki

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Czy może ktoś podać jaki ten model x90j ma procesor MTK czy inny?

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Zainstaluj program AIDA 64 i wszystko będziesz wiedział. Procesory SONY produkuje MTK.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Nie mam tego modelu ,chciałem sprawdzić czy ma taki sam jak w xh90.