anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Status naprawy "do wymiany AEP"

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Status naprawy "do wymiany AEP"

Cześć

Miałem tv sony 65x95j  który trafił do naprawy do NIK radom w ramach gwarancji sony serwis exstra, 
Status naprawy jak w tytule.
Z wątków na forum wyczytałem że mogę spodziewać się wymiany na odnawiany nowszy model co mi nie przeszkadza o ile będzie to model z tej samej serii tj x95k lub x95L ewentualnie model oledowy z niższej serii, może ktoś ma doświadczenia jak wyglądają takie negocjacje z serwisem i ewentualna wymiana.  
Z góry dzięki za info. 

40 ODPOW. 40
profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Dotarł wczoraj X90L niestety trwało to ponad dwa miesiące, ale finalnie jestem zadowolony. 

Jest to refurb, ale poznaje tylko po wypełnieniach kartonu, zamiast styropianu pianki oraz akcesoria w osobnym kartonie.

Co do samego sprzętu jest jak nowy, albo nowy.

Servis elsan ze Słupska każdemu życzę takiego podejścia do klijeta.

Trochę inaczej jest mik Radom, nie mają wpływu na ruchy sonego, ale kilka razy minęli się dość mocno z prawdą... 

Jak już wyżej pisałam finalnie jestem zadowolony i servis extra działa. 

 

 

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Serwis ze Słupska jest podwykonawcą MIK-Radom i to nie on podejmuje decyzje. Wykonuje polecenia serwisu z Radomia. Jest wielu lokalnych podwykonawców, którzy w terenie działają. Polecam sprawdzić ilość przepracowanych godzin pilotem. Prosta operacja i będzie wiadomo z czym mamy do czynienia.

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

0 godzin 7 włączeń, wyzerować to nie problem dla producenta. 

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Wydaje się, że w SONY się nie da wyzerować w łatwy sposób, chyba, że nowa płyta główna, ja miałem przypadek, że było 2500h, więc nie jest źle.

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Po całej akcji serwisowej dostałem voucher od sony center na 100zł nie miałem na co go "wydać" więc zamówiłem sobie nowy mniejszy pilor za 199zł myślę że powinien działać bo one i tak działają po BT ale jeśli nie będzie działać to po prostu go oddam. 

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Mam trzy vouchery mogę oddać, do Sony center mam 200km i nie wykorzystam. 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Możesz wykorzystać przez internet ale jeśli nie chcesz to wyślij mi :grin: muszę kupić nowego pada do ps5. :grin:

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Odbiór tylko osobisty, daj email zaraz wyślę

 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Jak to tylko osobisty przecież voucher obniża wartość zamówienia niezależnie od tego jaki sposób dostawy wybierzesz przynajmniej u mnie tak było. 

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Screenshot_20240328_093331_pl.interia.poczta_next.jpg