anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

tv 50w809c bluetooth dualshock 4

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kasajes.
Poszukiwacz

tv 50w809c bluetooth dualshock 4

Witam, jestem posiadaczem tv 50w809c. jak wieszkość wie posiada on bluetooth jednak nie łączy się z urządzeniami które próbuję sparować/połączyć.

pierwsza na testy wpadła mi w ręce mysz z odbiornikiem na usb, niestety nie działa bez podłączonego odbiornika do usb. po podłączeniu odbiornika działa...

drugie urządzenie klawiatura z myszką w zestawie, efekt jak wyżej.

 

naszła mnie ochota na dualshock 4 który obsługuje w/w tv ale nadal obawiam się czy uda się go połączyć bez użycia zewnętrzego odbiornika podłączonego do usb, gdyż urządzeń jest wiele aż w końcu zabraknie mi usb do ich podłączenia.

 

moje pytanie jest takie: czy uda się skomunikować dualshock 4 z tym tv bez użycia usb w telewizorze?

 

i jeszcze jedna prośba, czy ktoś mogłby wskazać elektroniczną pełną instrukcję obsługi tego telewizora, bo w te papierowej mogę przeczytać o tym jak włączyć/wyłączyć i jak rozpakować tv.

 

pozdrawiam

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy ponownie,

 

Urzadzenia, które Pan podłączał, jeśli mają adapter USB nie są urządzeniami Bluetooth .

 

Dualshock 4 dziala poprzez Bluetooth. Należy wejść w ustawienia TV i odnaleźć kafelek Dualshock 4, a następnie dodaj kontroler. W kontrolerze wciskamy zgodnie z instrukcją przyciski Share i PS. Gotowe!

 

Inne urządzenia Bluetooth podłączamy w Ustawienia/ Ustawienia Bluetooth/ Lista urządzeń/ Dodaj akcesoria. Należy też uruchomić parowanie w urządzeniu, które chcemy połączyć.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

temat przekazujemy do Działu Wsparcia Technicznego. 

Wrócimy niebawem. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy ponownie,

 

Urzadzenia, które Pan podłączał, jeśli mają adapter USB nie są urządzeniami Bluetooth .

 

Dualshock 4 dziala poprzez Bluetooth. Należy wejść w ustawienia TV i odnaleźć kafelek Dualshock 4, a następnie dodaj kontroler. W kontrolerze wciskamy zgodnie z instrukcją przyciski Share i PS. Gotowe!

 

Inne urządzenia Bluetooth podłączamy w Ustawienia/ Ustawienia Bluetooth/ Lista urządzeń/ Dodaj akcesoria. Należy też uruchomić parowanie w urządzeniu, które chcemy połączyć.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

profile.country.PL.title
kasajes.
Poszukiwacz

bardzo dziekuje za odpowiedź. Dziekuje również za wyjaśnienie czym jest a czym nie urządzenie bluetooth.

 

żeby nie tworzyć zbędnie dodatkowego tematu zapytam

tutaj: Dodałem sobie konto email w:

home->ustawienia->osobiste-> + dodaj konto

do usług google. Chciałem dodać drugie do usług sony i pojawia się komunikat: Wystąpił błąd serwera. (80031073) i jest dwie opcje spróbuj ponownie i anuluj

jak temu zaradzić