anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV KDL-40W705C aplikacje z innych źródeł

girnisensei
Poszukiwacz

TV KDL-40W705C aplikacje z innych źródeł

Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwosć instalacji aplikacji z innych źródeł np z pliku .apk na telewizorze Sony Bravia KDL-40W705C. Próbowałem na nosnik USB nagrać przykładową aplikacje w formacie .apk a następnie podłączyć usb do telewizora. Niestety ten plik nie był wykryty przez podstawowy menadżer multimediów(w telewizorze nie znalazłem również innego menadżera), w ustawieniach telewizora również nie doszukałem się żadnych opcji które pozwoliłyby mi na instalacje aplikacji innych niż te wbudowane w telewizor, a te niestety nie spełniają moich oczekiwań, bo poza yt i przeglądarką nie znalazłem tam nic ciekawego(w Opera Store również), zależy mi żeby zainstalować jakis sensowny menager plików np Es File Explorer, który pozwoliłby mi chociaż na zmiane nazwy napisów(przez to czasami nie wyswietla ich poprawnie w filmach, a podstawowy menadzer multimediów nie wyswietla niczego innego niż pliki video/audio), twitch.tv i pare innych. Jak znacie jakis sposób to proszę o odpowiedzi.

6 ODPOW. 6
girnisensei
Poszukiwacz

Niestety na telewizorze nie ma dostępnej aplikacji es file explorer, wiec ten sposób nie działa. Czekam na inne propozycje.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Ja mam więc albo jest w normalnie w TV Store albo instalowałem z pena w postaci apk.

girnisensei
Poszukiwacz

Ok, a jak wlaczyć możliwość instalacji z innych źródeł, ponieważ przeszukałem ustawienia i nic w nich takiego nie znalazłem a być może to jest problemem.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Zobacz czy masz w Google Play Store, aplikacje multimedialne.

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

TV z serii W705C to nie jest telewizor na Androidzie, więc zainstalowanie czegokolwiek z rozszerzeniem apk jest poprostu nie możliwe.