anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia obrazu Bravia XF9005

profile.country.PL.title
Lebciu
Poszukiwacz

Ustawienia obrazu Bravia XF9005

Witam. Panowie i Panie :wink: posiadam dekoder Cyfrowego Polsatu podłączony on jest do hdmi 1 w tv. Na jakim trybie oglądacie - standartowy własny czy inny z dostępnych do wybrania. Oglądacie na oryginalnych ustawieniach czy coś zmieniacie zwiększacie zmniejszecie itp ? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Witaj

Nie mam pewności, ale chyba tylko jeden Tom Clancy's Jack Ryan. Nie mam już Amazona, więc nie śledzę ich twórczości. Z tego co wiem, to w USA mają od początku powstania tych formatów DV, lub HDR 10+

profile.country.PL.title
Slaw69
Poszukiwacz

wojtekmarchewka@

sprawdziłem, ten serial to HDR nie DV, szkoda....ciekaw jestem jakości obrazu, bo te sample aż w oczy palą :-), wiem że to wykręcone na maksa kadry , ciekawe jak to sie ma do zwykłego filmu.

Pozdrawiam

hubertnapierala
Poszukiwacz

A tak krok po kroku? Ustawienia regulujesz normalnie przez pilota, czy przez komputer? Próbuje to zrobić to wchodząc w ustawienia obrazu niestety nie mam tylu opcji do wyboru.

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Z PC, nic nie ustawisz, nie da się tak. Jakich opcji Ci brakuje? Jeżeli chodzi o

Punkty regulacji gamma:

10 - R:-4 G:0 B:-3/ R:0 G:0 B:4

9 -   R:-2 G:1 B:0/R:0 G:0 B:5

8 -   R:-4 G:-1 B:-2/R:-1 G:-2 B:3

7 -   R:-1 G:2 B:2/R:0 G:-1 B:3

6 -   R:-2 G:1 B:-2/R:-1 G:-2 B:3

5 -   R:0 G:2 B:0/R:0 G:0 B:3

4 -   R:0 G:1 B:-1/R:3 G:3 B:5

3 -   R:5 G:7 B:3/R:3 G:3 B:6

2 -   R:3 G:3 B:-3/R:1 G:2 B:1

1 -   R:0 G:-2 B:-4/R:4 G:4 B:7

To musisz, w opcjach zmieniać z 1, na 2, na 3, na 4 itd. W tedy ustwiasz wartości  RGB