anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wrażenia po aktualizacji telewizora do Android TV 7.0

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Wrażenia po aktualizacji telewizora do Android TV 7.0

Od 31.05.17 dostępna będzie aktualizacja systemu Android do wersji 7.0

Dotyczy modeli telewizorów XE80 , XE83 , XE85 , XE90 , XE93 , XE94 , A1, XD70 , XD75 , XD80 , XD83 , ZD9.

Wpisujmy tutaj plusy i minusy nowej aktualizacji.

61 ODPOW. 61
profile.country.PL.title
XEandi
Poszukiwacz

@jajko6a gdzie szukać tej funkcji? Znalazłem ale jak to uruchomić?

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Wciskasz Action Menu i potem Obraz w obrazie i obraz robi się malutki w prawym rogu. To wszystko.

Teraz możesz przeglądać aplikacje :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
XEandi
Poszukiwacz

Dzięki , zastanawiam się czy drugi tuner w TV pozwoli zastosować tą funkcję np. telewizja naziemna-telewizja satelitarna . Próbował już Ktoś takie rozwiązanie? 

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

U mnie to nie działa. Co jest już zupełnie śmieszne gdyż taką funkcję miałem już 5 lat temu w HX800

Taranowski
Poszukiwacz

Cześć. Moja dziewczyna ustawiła zeby aktualizacja zrobiła się pozniej w stanie , trybie dokładnie nie pamięta. Teraz wyskakuje mi błąd podłączenia do internetu. Nic nie mogę zrobić, Proszę o pomoc 

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Zmień dziewczynę

profile.country.PL.title
XEandi
Poszukiwacz

@Taranowski przywróć ustawienia faryczne jeżeli nic innego nie pomaga. Tylko pamiętaj że stracisz swoje preferencyjne ustawienia przy tej opcji.

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

pobierz ręcznie ja też mam xd7005 i pobrałem na pendraka zainstalowałem i działa. Niestety nasz biedny model nie dostanie wszystkich funkcji np wyszukiwanie głosowe w przeglądarce opera, a bardzo na to liczyłem. Ogólnie bardzo żałuję że kupiłem ten model po pół roku urzytkowania

profile.country.PL.title
dg7777
Poszukiwacz

Skąd można pobrać ręcznie Android 7 dla Sony tv? Mam model xd93. Czy ta wersja 7 przywraca stabilność działania tv? Bo wersja 6 ciągle się restartuje, laguje...

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

A czy robiłeś po aktualizacji reset ? 
Trzeba włączyć wtyczkę od prądu następnie wcisnąć guziki vol - (minus) razem z przyciskiem włączania. Trzymając te guziki włączamy wtyczkę do prądu i kacze trzymamy przez około 30 sekund, aż na tv zapali  się zielone  światełko. Wtedy można  puścić, następnie wejść w ustawienia menu  i zrobić jeszcze raz przywracanie z tego poziomu. 
Powinno pomóc na restarty . 
Taka procedura  jest zamieszczona na stronie Sony odnośnie  restartów . 


Wysłane z telefonu Samsung.