anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XF8505

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
tdmtesciu
Poszukiwacz

XF8505

Witam. tv jak w temacie , przedwczoraj aktualizacja. wszystko smiga ladnie wyglada slabiej jak dla mnie no trudno. dzis zawiesza mi sie po raz pierwszy kodi przy ogladaniu tv. przed updatem oczywiscie byla opcja przytrzymania na pilocie klawisza HOME i calkowitego wylaczenia ostatnio otwieranych aplikacji. po updacie jak sie kodi zawiesilo trzymam klawisz HOME i wraca do menu ale nie do osatnio uruchomionych aplikacji. trzeba wyciagac wtyczke. czy ktos wie jak po aktualizacji mozna wylaczac aplikacje z menu? ewentualnie czy jest opcja cofnac te aktualizacje bo przyznam ze bez wylaczania aplikacji nie uzywanych jak bez reki. dzieki pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

tdmtesciu.Pobierz ze sklepu aplikację Background Apps. Ona pozwoli Ci na kontrolę aplikacji działających w tle.Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

niestety nie ma możliwości cofnięcia aktualizacji systemu.

W Android 8.0 zniknęła opcja wywołania aplikacji pracujących w tle. Trzeba teraz wejść w ustawienia -> aplikacje -> tam wybrać konkretną aplikację -> wymuś zatrzymanie.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

tdmtesciu.Pobierz ze sklepu aplikację Background Apps. Ona pozwoli Ci na kontrolę aplikacji działających w tle.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
tdmtesciu
Poszukiwacz

Dzieki za pomoc. Rozwiazanie jakies jest. Ale po co usuwac cos co dziala dobrze. minusik dla sony. wydaje mi sie ze tv dziala lepiej  po updacie ale.. co jak zawiesi sie apka. tylko reset tv. No chyba ze ktos pobral ta aplikacje. pozdrawiam. Jeszcze raz dzieki za ta apke.