anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-50X90S problemy z pamięcią

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
SmokWawelski
Nowicjusz

XR-50X90S problemy z pamięcią

Telewizora chciałem uzywać jako "dużego tableta do oglądania z internetu". Disney, netflix, cda itd. Po kilku tygodniach zaczął marudzic ze mu miejsca brak (bylo okolo 100MB wolne). Potem jeszcze przyplątała sie jakas aktualizacja po której... telewizor zdechł całkowicie. Po uruchomieniu walił komunikatami ze brakue pamieci ale tez ze nie moze załadowac żadnej zakładki na głownej stronie. Nie dało sie nawet zrobic twardego resetu z menu. No to zrobiłem reset "fizycznie" guzikiem power pod ekranem. Pomogło - na początku było nawet ponad 1G miejsca. Mineły niecale 2 tyg i.... powiedzial mi dzis ze nie mam miejsca - wolne jest troche ponad 100 MB. Jak nic aplikacje (głownie disney) trzymają jakies tymczasowe pliki ktorych nie kasują. NO bo tym razem doinstalowałem tylko CDA ale nawet go nie użyłem. Niby dołozyłem usb jako "dodatkową pamięc" ale co z tego jak nic tam nie trafia. Aplikacji przeniesc na usb sie nie da - nie ma nigdzie opcji przeniesienia.

Generalnie spore rozczarowanie. Skonczy sie na tym ze będzie trzeba laptopa podpinac po hdmi tylko, kurcze nie po to kupowalem TV z Androidem...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
SmokWawelski
Nowicjusz

Ok, znalazłem "rozwiązanie" problemu. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić po uzyskaniu kontroli nad sprzętem jest wyłączenie automatycznych aktualizacji systemu...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Obawiam sie ze ten zacny pomysł co do zastosowania TV jako tabletu, trochę mija sie z możliwosciami technicznymi. Telewizor nie po to ma Androida żeby  był zamiennikiem komputera ale po to żeby rozszerzyć mozliwości samego TV. Raczej nie da sie wiele zrobić z takim pomysłem. Czyszczenie pamieci pomoze na chwilę

profile.country.PL.title
SmokWawelski
Nowicjusz

Aha - to w takim razie po co mi w TV aplikacja do serwisu streamingowego skoro jej używanie powoduje takie zamulenie systemu że urządzenie przestaje działać?

profile.country.PL.title
SmokWawelski
Nowicjusz

Ok, znalazłem "rozwiązanie" problemu. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić po uzyskaniu kontroli nad sprzętem jest wyłączenie automatycznych aktualizacji systemu...