anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A200 terkotanie?

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

A200 terkotanie?

Witam,
Mam pytanie czy to normalne że podczas wyłączania aparat wydaje taki dziwny dźwięk. Trwa to ułamek sekundy ale brzmi : "trrrrrr" :) ??

na youtube znalazłem taki filmik
http://www.youtube.com/watch?v=pRJ1281w ... re=related
na końcu jak gość wyłącza aparat to jest podobny dźwięk. Czy to norma w alfach 200?

14 ODPOW. 14
wislander
Początkujący

Właśnie także miałem napisać taki wątek, bo mam ten sam objaw, ale także już się uspokoiłem. Koncepcja czyszczenia mogłaby się potwierdzić, ponieważ po prostu nieco kurzu w wyniku użytkowani mogło się dostać-np. podczas zmiany obiektywów... Dźwięk bowiem pojawiać zaczął się stopniowo-od sierpnia mam aparat i przez pierwsze kilka tygodni go nie było...

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

podklejcie :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

podklejcie :)


gdyby wszystkie tego typu wątki były przyklejone, to nic innego byś nie czytał jak te przyklejone ;)
problem jest taki, że często 'szybciej' dla niektórych jest stworzyć nowy wątek niż poszukać na forum (tak jak zrobił to wislander za co wielkie brawa :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
gagucia
Początkujący

fajnie tylko czemu u mnie w 300 terkocze, a u znajomego w 350 nie terkocze i nigdy nie terkotało?

ripride
Początkujący

gagucia napisał(a):

fajnie tylko czemu u mnie w 300 terkocze, a u znajomego w 350 nie terkocze i nigdy nie terkotało?



jak by ci to wytłumaczyć...

...

życie.