anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ciężki wybór A350 a A700 potrzebuje wsparcia :)))

Tygrysek
Początkujący

Ciężki wybór A350 a A700 potrzebuje wsparcia :)))

Witam
To mój pierwszy post mam nadzieję że nie będzie za długi ale od miesiąca gryzę się z tym który aparat wybrać leciałem po Canonach Nikonach itp itd..., ale ze względu na to że 3/4 domu to Sony postanowiłem kupić tą markę na każdym forum jadą po soniaku że szkoda tego słuchać. Przeleciałem dzisiaj z 500 postów tu na forum i nadal nie jestem pewny proszę o poradę z góry dzięki za odpowiedzi.
Krótka charakterystyka mnie jako przyszłego amatora z zacięciem :):
Do tej pory nigdy nie miałem do czynienia z lustrzankami miałem Minolte z3 ale to nie to mam T-300 ale szukam czegoś więcej dlatego postanowiłem kupić lustrzankę.
Mam do wydania od 3000 do 4000 tysięcy.
Myślałem nad zakupem A350 w zestawie z Sony DT 18-70mm F/3,5-5,6 i Sony DT 75-300mm f/4,5-5,6 już miałem kupować
bo ta opcja wydała mi się interesująca po czym na różnych forach zacząłem czytać o A700 i tu się zaczął maksymalny dylemat co teraz. Postanowiłem podzielić to na 4 opcję i mam prośbę o radę którą z nich wybrać:
1. Kupić A350 Sony DT 18-70mm F/3,5-5,6 i Sony DT 75-300mm f/4,5-5,6
czy też inny zestaw i jak tak to który?
2. Kupić A350 body i do tego obiektyw lepszy uniwersalny jeżeli tak to jaki obiektyw ?
3. Kupić A700 z obiektywem 18-70 czy też inny zestaw i jak tak to który?
4. Kupić A700 body i do tego obiektyw lepszy uniwersalny jeżeli tak to jaki obiektyw ?

Znam już różnice pomiędzy tymi aparatami chcę opcjonalnie kupić jak najlepszy zestaw zostało mi 2 tygodnie na podjęcie ostatecznej decyzji i zakup oraz późniejsze cieszenie się z nowego nabytku wiem że z oby dwóch będę zadowolony jestem startującym amatorem i w pierwszym miesiącu nie będę wymagał zbyt wiele od siebie ale już w drugim ... :))))
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi
Pozdrawiam

85 ODPOW. 85
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Nic tylko pogratulować (zakupu i tych 2 kreseczek :P ) :c4

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
Tygrysek
Początkujący

Witam
Przy okazji moje pierwsze zdjęcia na ustawieniach auto następne będą w galerii :)))
pozdrawiam

kamil1114
Początkujący

Jak na pierwsze zdjęcia , to bardzo ładnie. :thumbsup:
Gratulację :c4

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

chwile mi zajelo o co chodzi z tymi kreskami, ale juz sie domyslam i gratuluje :thumbsup: zakupu i kreseczek oczywiscie

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

tygrysie słuszny wybór :D
no i gratulacje :c4
będziesz miał zacny temat do fotografowania :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
szyper88
Początkujący

:thumbsup: dobry wybor .
sony 700 to po prostu dawna Minolta dynax 7 tylko ze cyfrowa :-)
i z logo Sony alfa ...
szkla sa tansze i ogolnie mozna kupic uzywane za niewielki pieniadz ... :-)))\ogolnie super z BP od dolu to juz sie robi sprzet obronny ..no i szyja troche boli ...jedyne minusy tego sprzetu ze w kieszen sie go nie schowa ...ale za to wyglad profesjionalisty hi hi

pozdr wszystkich ... :nauseated_face:

Tygrysek
Początkujący

Thx wszystkim za odp.
Jutro wybieram się na małe pstrykanko. Właśnie czytam o zasadzie trójpodziału :). Przydało by się skoczyć z kimś kto jest dobrze obcykany w temacie w teren a tak trzeba sobie radzić samemu.
Jeszcze raz pozdrawiam

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tygrysek napisał(a):

Przydało by się skoczyć z kimś kto jest dobrze obcykany w temacie w teren a tak trzeba sobie radzić samemu.
Jeszcze raz pozdrawiam



zapraszam do pilnowania działu "Spotkania"
dodatkowo zachęcam do wypełniania rubryki "miasto" w swoim profilu ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

kris napisał(a):

dodatkowo zachęcam do wypełniania rubryki "miasto" w swoim profilu ;)



Dokładnie możesz się zdziwić ile osób z Twojej okolicy ma Alfy i wtedy umawianie się na wspólne focenie jest dużo łatwiejsze :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
Tygrysek
Początkujący

Raczej będzie ciężko ogólnie Kielce zaraz to wypełnię ale mieszkam od 5 lat w IRL. Oglądałem ostatnio zdjęcia z waszego wspólnego wypadu tylko pozazdrościć tyle ludzi w jednym miejscu może następnym razem się uda udać gdzieś z wami.