anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Gwarancja

Jestem nowym posiadaczem Sony A350 i zaproponowano mi w sklepie żebym przedłużył sobie gwarancje na 5 lat za około 300zł. Warto ją wykupić czy dać sobie spokój :question:

172 ODPOW. 172
kamil1114
Początkujący

ja też mam 12

OsiRis-----
Początkujący

kris napisał(a):

ja mam 12..... :rolling_eyes:



kamil1114 napisał(a):

ja też mam 12



czyli jestem szczęściarzem z obiektyw kitowym 24 miechy :smileythumbsup:
ja zakupu dokonałem w SC.
-może dlatego?

kamil1114
Początkujący

Ja w RTV euro AGD

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Teraz chyba na wszystko jest gwarancja 24 miesiące, 12+12 z tytułu rękojmi, jakoś to tak brzmi. Jutro zadzwonię do UOKiK i się dowiem bo mnie to tez nurtuję - dam znać co i jak.

OsiRis-----
Początkujący

daj, daj, sam jestem ciekaw

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Dzisiaj dzwoniłem ale chyba mieli wolne - nikt nie odbierał, myślę że w poniedziałek mi się uda. Dam znać :thumbsup:

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

W nawiązaniu do tematu informuję, że na aparaty cyfrowe, Sony Poland udziela 12 miesięcznej gwarancji od daty nabycia.

Dodatkowo Sony Poland umożliwia wydłużenie tego okresu do 3 lub 5 lat od daty nabycia. Aby otrzymać Gwarancję Extra należy dokonać wpłaty odpowiedniej sumy, nie przekraczając roku od daty zakupu.

Szczegółowe Warunki Europejskiej Gwarancji zostały zamieszczone na stronie:
http://www.sony.pl/article/id/1175002577055/page/1

Warunki Gwarancji Extra:
http://www.sony.pl/article/id/1175002577055/page/3

Konsumentowi przysługuje również prawo do złożenia reklamacji w miejscu nabycia z tytułu „niezgodności towaru z umową” do 2 lat od zakupu lub z tytułu „rękojmi” do 1 roku od daty zakupu, jeżeli aparat został nabyty jako urządzenie do firmy. Decyzję w tych sprawach przy ewentualnej reklamacji podejmuje wyłącznie sprzedawca w oparciu o odpowiednie przepisy prawne, nie Sony Poland jak w przypadku reklamacji z tytułu gwarancji.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
kamil1114
Początkujący

RASTX napisał(a):

W nawiązaniu do tematu informuję, że na aparaty cyfrowe, Sony Poland udziela 12 miesięcznej gwarancji od daty nabycia.

Dodatkowo Sony Poland umożliwia wydłużenie tego okresu do 3 lub 5 lat od daty nabycia. Aby otrzymać Gwarancję Extra należy dokonać wpłaty odpowiedniej sumy, nie przekraczając roku od daty zakupu.

Szczegółowe Warunki Europejskiej Gwarancji zostały zamieszczone na stronie:
http://www.sony.pl/article/id/1175002577055/page/1

Warunki Gwarancji Extra:
http://www.sony.pl/article/id/1175002577055/page/3

Konsumentowi przysługuje również prawo do złożenia reklamacji w miejscu nabycia z tytułu „niezgodności towaru z umową” do 2 lat od zakupu lub z tytułu „rękojmi” do 1 roku od daty zakupu, jeżeli aparat został nabyty jako urządzenie do firmy. Decyzję w tych sprawach przy ewentualnej reklamacji podejmuje wyłącznie sprzedawca w oparciu o odpowiednie przepisy prawne, nie Sony Poland jak w przypadku reklamacji z tytułu gwarancji.




Jeżeli cena przedłużenia gwarancji wynosi 119 zł na 3 lata , tak jak pisze w cenniku ,to by się opłacało. Jak ja kupowałem aparat to w sklepie powiedzieli że cena zależy od wartości towaru i coś tam liczyli i wyszło im na 3 lata ponad 500 zł. Proszę o potwierdzenie , czy cena na pewno wynosi 119 zł na 3 lata , bo byłbym zainteresowany tą ofertą.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kamil1114 napisał(a):

Proszę o potwierdzenie , czy cena na pewno wynosi 119 zł na 3 lata , bo byłbym zainteresowany tą ofertą.


Kamil skoro jest tak napisane na oficjalnej stronie SONY Poland to tak jest.
na temat "tego" sprzedawcy się lepiej nie wypowiadam.....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Ja po wypłacie chyba też się wybiorę przedłużyć gwarancje :) lepiej dmuchać na zimne :P

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G