anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

następca α77

profile.country.pl_PL.title
chuddy65
Nowicjusz

następca α77

mam zamiar kupić 77 ale na tej stronie fotoinformator.pl/2013/01/17/sony-a58-nex-3n-i-nastepca-a77 znalazłem informacje że ma sie ukazać następca

co o tym sądzicie?








13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Widzę, że jednak potrafisz edytować, zamiast pisać post pod postem. Cieszy mnie, że wyciągnąłeś wnioski i czegoś się naczuczyłeś :laughing:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

wlasnie potrafię, więc niech tak zostanie, chyba, że to Twoje forum to sorki.. a nauke wyniosłem z domu i ze szkoły więc nie potrzebuję w tej kwesti nauczycieli

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

fotoandreq wrote:


wlasnie potrafię, więc niech tak zostanie, chyba, że to Twoje forum to sorki.. a nauke wyniosłem z domu i ze szkoły więc nie potrzebuję w tej kwesti nauczycieli

Nie rozumiem o co się oburzasz. Zadaniem moderatora jrest przestrzeganie porządku na forum tak w kwestiach wyglądu, czytelności forum jak i w kwestiach przestrzegania netykiety i reguł ustalonych przez właściciela (moderator to osoba powołana przez włąściciela forum do pilnowania, sprzątania, poprawiania w imieniu właściciela). Napisanie kilku postów jeden po drugim i do tego w tej samej sprawie jest właśnie niepotrzebnym "zaśmiecaniem", tworzeniem niepotrzebnie dużej liczby postów w temacie. Tak jest na wielu forach i nie jest to wymysł akurat tego forum. A chcąc się odnieść do konkretnej sprawy, do konkretnej wypowiedzi możesz zastosować cytowanie.

profile.country.pl_PL.title
popoo1
Nowicjusz

a co ma być w tym następcy?