anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

czyżby ktoś wysłuchał moje prośby? wszystko super tylko czemu nie FF :(

-15.2Mpx APS-C CMOS Exmor "R" sensor
-ISO 100-12.800 -ISO 100-12.800
-6.5 frame per second -6.5 Frame per second
-New high speed flash sync -New high speed flash sync
-9 double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor) -9 Double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor)
-New metering and AF sensor with tracking and previous focus -New metering and AF sensor with tracking and previous focus
-Dual AF Ultr-Speed motor
-Wi-Fi built-in

172 ODPOW. 172
Azazel-----
Początkujący

Nie wiem, mi się jakoś nie chce wierzyć że cena faktycznie zejdzie poniżej 1000$. No chyba że o jakiś innych dolarach mówicie. Dla mnie nawet cena 1000 euro byłaby dziwnie niska. Przecież to byłoby samobójstwo - jaki zaawansowany amator kupiłby A380 mogąc dopłacić 150$ do aparatu z innej galaktyki? :)
Co oczywiście nie znaczy że nie podobałaby mi się taka cena;)

Nic to, poczekamy zobaczymy.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

puszka może być tania ;)
gorzej jak ktoś ją nabędzie i nieświadomy będzie chciał kupować obiektywy do niej :nauseated_face:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

niekapuje, oświeć?

do tej puszki mają być droższe szkła?

wratislavian
Początkujący

staroscie prawdopodobnie chodzi o to, że szkła dt nie będą pasowały. nic bardziej mylnego.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wratislavian napisał(a):

staroscie prawdopodobnie chodzi o to, że szkła dt nie będą pasowały. nic bardziej mylnego.


Tylko, że podpinanie DT do aparatu FF jest jak jeżdżenie na 6 cylindrach mając do dyspozycji całe 12 ;)

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Alcazar napisał(a):

niekapuje, oświeć?
do tej puszki mają być droższe szkła?

nie chodziło mi o to, że będą droższe szkła do tej puszki :smileyrolleyes:

Lajam napisał(a):

wratislavian napisał(a):

staroscie prawdopodobnie chodzi o to, że szkła dt nie będą pasowały. nic bardziej mylnego.


Tylko, że podpinanie DT do aparatu FF jest jak jeżdżenie na 6 cylindrach mając do dyspozycji całe 12 ;)

:smileythumbsup: świetnie to Grzesiu ująłeś :c4

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

tak tak rozumiem , to to samo co podpinanie specjalnych szkielek pod APS-C i tak se mozemy pogawedzic itd itp...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Alcazar napisał(a):

to to samo co podpinanie specjalnych szkielek pod APS-C


Nie, to nie to samo.

Nie widzę sensu kupowania body z matrycą FF żeby podpinać do niego obiektywy dedykowane APS-C. Chyba, że ktoś lubuje się w mechanicznej winiecie to proszę bardzo. Pytanie tylko - po co? ;)

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

oj takie gdybanie, przecież wiadomo że jak się kupuje pełną klatke to i szkła kupuje się podnią, z drugiej strony w instrukcji wyraźnie jest napisane że aparat szkło formatu APS-C wykryje automatycznie włączny tryb APS-C i nie bedzie żadnej mechanicznej winniety tylko zmniejszy sie rozdzielczosć kadru z 24MP na 11MP (tak zwany CROP).

wratislavian
Początkujący

dokładnie jak Alcazercer pisze. włączy się tryb aps-c i heja:)