anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

ripride
Początkujący

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

http://www.optyczne.pl/1853-nowo%C5%9B% ... odnia.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank

wszystko wygląda dość wiarygodnie zwłaszcza w kontekście poprzednich informacji o nowych aparatach sony. szkoda tylko, ze brak słowa o parametrach, ale przynajmniej zaprezentowany wyświetlacz prezentuje się atrakcyjnie.

238 ODPOW. 238
ripride
Początkujący

Lajam napisał(a):


Pamiętajmy do kogo jest adresowany ten aparat. Na pewno nie do użytkowników A200/300/350 ;)



ciągle o tym zapominam.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Lajam napisał(a):


Pamiętajmy do kogo jest adresowany ten aparat. Na pewno nie do użytkowników A200/300/350 ;)


W zasadzie dla żadnego z użytkowników lustrzanek cyfrowych, którzy chcieliby czegoś bardziej wyrafinowanego niż mieli dotychczas. Chyba, że chodzi o dodatkowy aparat np. dla dziecka, dla którego np A700 jest za ciężka i zbyt skomplikowana.

ripride napisał(a):


ciągle o tym zapominam.


A szkoda, bo to jest istotne.
Czy kierowca rajdowy, będzie się martwił tym, że w nowym samochodzie jego marki, w klasie A, nie ma wspomagania kierownicy, 6 poduszek powietrznych i jest za mały bagażnik?

------------------------------
fotoamator
ripride
Początkujący

ale mnie to nie martwi, tylko trochę dziwi.

profile.country.pl_PL.title
Sqarpi
Początkujący

Hmm.... co do szumow mialem troche inne odczucia po swoich testach, niz to wyszlo na fotopolis... moze spaczony jestem. :P

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Szumy badają wszyscy. Znacznie rzadziej bada się spadek ostrości ;-)

profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

jesli kogos to ciekawi to na let's go digital pojawila sie recenzja A380 wraz z kilkoma zdjeciami

wynik: 80% plus rekomendacja (PS N D5000 - 82%, Olek E-620 - 83%)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

ripride napisał(a):

no,
a akumulator i uchwyt to już w ogóle nieporozumienie.


Jakoś nikt nie zwrócił uwagi że stary akumulator zwyczajnie nie zmieściłby się w nowej zmniejszonej obudowie.
Mniejszy akumulator oznacza również wyraźnie lżejszy.
Kolejna sprawa, w tej chwili jestem na urlopie i mam A330 oraz kamerkę HDR XR100...
.. i jedną ładowarkę :)
Dla mnie to plus.
DSC HX1 też ma ten akumulator...

Nie stworzono do tego modelu NOWEGO akumulatora tylko wykorzystano konstrukcję kompatybilną z innymi produktami.
Prawdą również jest fakt że właściwie prawie wszyscy producenci w podstawowych modelach lustrzanek zmniejszyli akumulatory.

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

Unia sprawe ładowarek rozstrzygneła wiec i za bateryjki się wezmą :thumbsup:

Sony dobrowolnie podpisało derektywę o unifikacji wszelkich ładowarek do telefonów komórkowych więc jest to krok w dobra stronę - jakieś 10lat i wszystko będzie takie same i będzie do wszystkiego pasować :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Sqarpi
Początkujący

Jako, ze pracuje w MM ;) to mam troszke stycznosci z ludzmi, jak przymierzaja sie do roznych lustrzanek. Jak wrazenia z nowych chwytow? Szczerze to... rzadko kto w ogole sie do nich przymierza, jesli sie o nich nie wspomni. Do tej pory, poza paroma paniami, nie bylo pozytywnych opinii o nowym chwycie. Sony nie sa(nowe modele)tak male jak Olek e420, ale nie trzyma sie ich tez tak dobrze jak wiekszych, sa gdzies pomiedzy. Pomimo tego, ze teraz cena a200 i a330 u nas byla bardzo zblizona, to nawet jak ludzie przychodzili po co, to raczej przymierzali sie do a200, niz do a330 czy a230, bo "nie ma tego jak zlapac". Jedyne co skladnialo do myslenia nad a330 czesc, to LV.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Sqarpi napisał(a):

Jedyne co skladnialo do myslenia nad a330 czesc, to LV.


Sprzedawca powinien wiedzieć jak się trzyma nowe alfy:
- wskazujący na spust
- środkowy na kółko
- serdeczny i mały na gripie
- kciuk w miejscu na....kciuk :smileyhappy: