anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

ripride
Początkujący

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

http://www.optyczne.pl/1853-nowo%C5%9B% ... odnia.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank

wszystko wygląda dość wiarygodnie zwłaszcza w kontekście poprzednich informacji o nowych aparatach sony. szkoda tylko, ze brak słowa o parametrach, ale przynajmniej zaprezentowany wyświetlacz prezentuje się atrakcyjnie.

238 ODPOW. 238
profile.country.pl_PL.title
SkywalkerPL
Początkujący


szczerze watpie w to CCD (zwlaszcza w A380) skoro wszyscy producenci (Nikon D5000, Canon 500D, Pentax czy Olek E-620) wypuszczaja swoje EL na CMOS wiec malo prowdopodobne ze Sony pojdzie o krok w tyl zamiast o krok w przod.



Prawda prawda, wszyscy wypuszczają ostatnio aparaty z CMOSami, ale jeśli kukniesz na link do screena w artykule o którym pisałem zobaczysz, że sony pisze na rosyjskiej stronie poświęconej "nowej generacji" tylko o matrycach CCD - i co ciekawsze, robi to w punkcie "Great Image Quality", gdzie zaraz obok jest link do charakterystyki Alphy 380.

Więc... mimo pięknych nadziei chyba skońszy się jak zwykle i nici z aparatu marzeń... >_>

IHMO Sony planuje CMOS tylko dla p.pro i profesjonalnych aparatów - reszta musi się obyć CCDkami.

:slight_smile:
profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

Prawda prawda, wszyscy wypuszczają ostatnio aparaty z CMOSami, ale jeśli kukniesz na link do screena w artykule o którym pisałem zobaczysz, że sony pisze na rosyjskiej stronie poświęconej "nowej generacji" tylko o matrycach CCD - i co ciekawsze, robi to w punkcie "Great Image Quality", gdzie zaraz obok jest link do charakterystyki Alphy 380.



no tak nie zwrocilem na to uwagi ... "Great Image Quality" i 14.2 mpix wiec matryca z A350 ktora szumi niemilosiernie ... a moglo byc tak pieknie :smileyrolleyes:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

matryca z A350 ktora szumi niemilosiernie ... a moglo byc tak pieknie :rolling_eyes:


A gdzie tak szumi? Przeglądam sobie zdjęcia z ubiegłorocznych targów w Łodzi i jakoś się nie dopatrzyłem... chyba mam za słabe soczewki :smileyrolleyes:

Nie wiem dlaczego CCD stało sie nagle jakimś złem... mnie tam szczególnie na ISO 100 i 200 to się strasznie obrazki podobają - i nie żebym był jakimś wojownikiem o wolność CCD, ale ja w tym nic złego nie widzę.

ponoć Alphy aktualnie mają najgorsze obiektywy kitowe


Ponoć... :smileyhappy:

Najwięcej takich opinii piszą ludzie, którzy w życiu nie mieli nawet tego szkła w ręku ;)

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

matryca z A350 ktora szumi niemilosiernie ... a moglo byc tak pieknie :rolling_eyes:


A gdzie tak szumi? Przeglądam sobie zdjęcia z ubiegłorocznych targów w Łodzi i jakoś się nie dopatrzyłem... chyba mam za słabe soczewki :smileyrolleyes:

Nie wiem dlaczego CCD stało sie nagle jakimś złem... mnie tam szczególnie na ISO 100 i 200 to się strasznie obrazki podobają - i nie żebym był jakimś wojownikiem o wolność CCD, ale ja w tym nic złego nie widzę.

ponoć Alphy aktualnie mają najgorsze obiektywy kitowe


Ponoć... :smileyhappy:

Najwięcej takich opinii piszą ludzie, którzy w życiu nie mieli nawet tego szkła w ręku ;)



Albo tacy ludzie co zazdroszczą lub też tacy co w ten sposó usprawiedliwają brak pieniędzy na aparat.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Ja na kita nie narzekam ;) i na pewno się go nie pozbędę :nauseated_face:
Te mity o Soniakowskich kitach to co najmniej bajka :rolling_eyes:

Pozdrawia Starosta :grin:
.emes.
Poszukiwacz

Matryce CCD mają swoją wady i zalety, a CMOS swoje (inne) wady i zalety - wszystko kwestia zastosowania.
Swoją drogą jeżeli te zdjęcia mają coś wspólnego z prawdą, to te uchwyty po prawej kojarzą mi się jakoś tak... Z Olympusem?
A kit... Cóż wart swojej ceny - grunt, że zdjęcia da się nim robić.

profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

Lajam napisał(a):

A gdzie tak szumi? Przeglądam sobie zdjęcia z ubiegłorocznych targów w Łodzi i jakoś się nie dopatrzyłem... chyba mam za słabe soczewki :rolling_eyes:

Nie wiem dlaczego CCD stało sie nagle jakimś złem... mnie tam szczególnie na ISO 100 i 200 to się strasznie obrazki podobają - i nie żebym był jakimś wojownikiem o wolność CCD, ale ja w tym nic złego nie widzę.



tzn ja mowie tylko i wylacznie za siebie ... jak dla mnie CMOS jest duzo lepsza matryca od CCD dlatego MNIE troche dziwi ze Sony ja stosuje zwlaszcza ze wszyscy od tych matryc odchodza.

mikael-----
Początkujący

szkoda ze nie ma nic o A 800 :cry:

.emes.
Poszukiwacz

mikael napisał(a):

szkoda ze nie ma nic o A 800 :cry:

A nie lepiej korzystać z dobrej ceny A700, jeżeli ktoś faktycznie chce kupować?

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj Marku, fajnego masz avatara :)

Dlaczego wszyscy się uparli na tę A800? :shock:
A co do matryc CCD, czy się mylę, czy też są tańsza od CMOS?
Jeśli tak, to do entry level jak znalazł.

------------------------------
fotoamator