anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Uchylany wyświetlach Sony A300

aalusiia
Początkujący

Uchylany wyświetlach Sony A300

czy to nie przeszkadza? bo niby to taki fajny bajer a po jakims czasie sie moze znudzic?
i czy to wyswietlacza nie zmiensza?
czy lepiej kupic sobie A200 ze zwykłym?
prosze o szybkie odpowiedzi, z góry dziękuje

26 ODPOW. 26
profile.country.pl_PL.title
3218-----
Początkujący

dorzucę swoje 2 grosze...
otóż odchylany ekran czasem się przydaje tj 1%
np jeśli chcesz fotnąć linię przerwaną na jezdni itp etc .... odchylasz LV i jedziesz
polecam mimo wszystko :D

wratislavian
Początkujący

otóż odchylany ekran czasem się przydaje tj 1%


jeżeli nie masz fantazji, albo robisz tylko portrety to 1%. jak masz nietypowe pomysły to dużo częsciej.

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

wratislavian napisał(a):

kropka33 napisał(a):

Wierz mi że po 2-3 dniach używania wizjera już mi ciężko patrzeć na LV....



nom. ostatnio kazali mi zrobić zdjęcie kompaktem. jakoże a300 to moj pierwszy aparat i mocno już sie przyzwyczailem, to jak to ciele przykladam oko do lcd i czuje ze cos nie gra:) kompakcik byl akurat bez wizjerka:p



Oj... ja w jednym z kompaktów drapałam się w głowę nie widząc wizjera 8-) Dla mnie wizjer jes w większości przypadków wygodniejszy w użyciu, choć jak mam położyć się na ziemię i nic nie widzieć, to uchylny lcd jest w sam raz :) Albo jak okazuje się, że mur jest zbyt wysoki :D

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

U mnie LV jest wykorzystywane w 70% ale kiedy jest mocne słońce i nic przez niego nie widać w tedy wizjer się bardzo przydaje;D

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

przez cztery dni chodzenia po Biebrzańskich łąkach z A 300, A 700 i A 900
i zrobieniu 1061 fotek ani razu nie użyłem LV w A300
ale nie twierdzę że LV się nie przydaje
to kwestia przyzwyczajenia i potrzeby wykorzystania w danej sytuacji

remifix
Początkujący

ja jestem amatorem i wybrałem a300 właśnie ze względu na LV. Po pierwsze zdjęcia robione z pozycji lezącej w miejscach gdzie nie można się położyć ;) zdjęcia z góry itp. Do tej pory użyłem odchylanego wyświetlacza może z 5 razy ale wtedy cieszyłem się że go mam. LV przy zakupie było ważne ze względu na to że czasami daje aparat zonie żeby cyknęła mi jakąś fotke a ona nosi okulary i zdejmowanie ich i dostrajanie wizjera było bardzo uciążliwe. Ogólnie polecam.

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Robienie zdjęć w okularach przez wizjer nie jest wcale takie trudne :P ale prawda nie jest to najwygodniejsze, ja na szczęście mam taką wadę wzroku że spokojnie mogę robić fotki bez okularów :D a co do LV to tak korzystając przez kilka tygodni z A200 stwierdzam że może ze dwa razy by mi się przydało ale poradziłem sobie i bez tego ;)