anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC-HX1

ripride
Początkujący

Sony DSC-HX1

http://www.dpreview.com/news/0903/09030 ... dschx1.asp

hmm, chyba już zaczne zbierać kase. premiera ma być w maju, na wakacje jade w czerwcu. jesli tylko pojawi się przed moim wyjazdem kupuje w ciemno, daje slowo :P

224 ODPOW. 224
oldguest
Początkujący

Osobiście nie widziałem takiej możliwości w kompaktach ale jeśli by coś miało się pojawić to tylko na tej stronie:

http://support.sony-europe.com/dime/dig ... &m=DSC-HX1

profile.country.pl_PL.title
moloo-----
Początkujący

Witam ponownie, proszę o pomoc w moim temacie :

Witam,

Gdzieś na forum już spotakłem się z tym problemem, ale mimo usilnych starań nie mogę znaleźć tego posta.

Mam pytanko dotyczące akumulatora - gdy akumulator jest naładowany całkowicie to przy ciągłym (aparat w użytku kilaka razy w tygodniu) użytkowaniu wykonuje nim tyle zdjęć ile podaje instrukcja. Jednak gdy mam jakąś przerwę w korzystaniu z aparatu (tydzień , dwa) to po włączeniu aparatu naładowanie akumulatora spada (a nawet jest wyładowany całkowice (to całkowite to przy nie korzystaniu z aparatu ponad miesiąc).

Czy jest to jakaś wada apararu / akumulatora ?

Dzięi za info

profile.country.pl_PL.title
mario-sz
Początkujący

Wada aku. U mnie nawet po 2-3 tygodniach mam FULL

DzikBagienny
Początkujący

Witam serdecznie. Właśnie jestem przed zakupem aparatu. Po głowie chodził mi DSC-HX1 jednak po przeczytaniu niektórych postów zacząłem zastanawiać się nad Nikon p100 lub finepix hs10. Proszę o poradę który najlepiej wybrać. Jestem totalnym amatorem i nie zależy mi na kręceniu filmów, a jedynie na ładnych fotkach. I druga sprawa to wybór karty - Class 6 wystarczy czy lepiej wziąć szybszą (30mb/s) - czy aparat wykorzysta taką kartę czy nie warto?

profile.country.PL.title
Adamo------
Nowicjusz

W moim aparacie też tak miałem, ale dopiero po około 1,5 roku użytkowania i dotyczyło to zarówno akku sony jak i zamiennika Premium Gold. Myślę, że to normalne.

Sony A77+Sony DT16-50 SSM+Tamron 18-270 PZD+Sony SAL35/1.8+Lowepro Photo Sport 200 AW.