anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cezar73 - niepozowane

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

cezar73 - niepozowane

Witam, ponieważ ''zaprzyjaźniłem'' się z moim nexem, i nie zamierzam zmieniać systemu. Kilka niepozowanych oddechów warszawskiej ulicy - zatrzaśniętych w migawce nexa :)

Witam w mojej szuflandii z pstrykami :))

26 ODPOW. 26
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Witaj
Kurcze cieżko cos tu skrytykować,bo wszystkie mi sie podobaja-no może mała delikatność w 24-lekko w jakiś boczek
pozdrawiam
naprawde miło mi sie obejrzało te zdjecia

profile.country.pl_PL.title
andrewpl
Nowicjusz

Dopiero się się uczę, ale fotki wymiatają...szkoda,że nie ma danych exif...trochę bym podpatrzył...może chociaż w kilku słowach jakieś dane tech. o fotkach......jak z obróbką itp....taki mały komentarz techniczny ....jakiś punkt zaczepienia.....
Twoje fotki są rewelacyjne.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Fotki są bardzo dobre. Widać dbałość o kadr i umiejętność obserwacji. Jedyne co mi nie podchodzi to agresywna obróbka programowa.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Witam :c37 , jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo podchodzą mi Twoje zdjęcia, część jak zauważył akamel ma zbyt nachalną obróbkę ale to kwestia gustu. Zdjęcia 2, 4 i 24 są jak dla mnie niepowtarzalne, świetnie zbudowany nastrój bardzo dobre, chylę czoło :c37 .

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

KarolG napisał(a):

... część jak zauważył akamel ma zbyt nachalną obróbkę ale to kwestia gustu.


Co do gustu to się zgadza. Ja przeszedłem pewne zauroczenie hdr-em i takim portretem ,,charakterystycznym" i wróciłem do swojego modelu niskokontrastowca. To jednak moje subiektywne odczucia.

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Dobry klimat kolego :thumbsup:
Kontynuuj 8-)

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

Dziękuję bardzo za odwiedziny, i wiele ciepłych słów.

Co do obróbki, jeszcze nie używam PS, zadowalam się machinery, picassa, oraz opcjami w moim nexie .... czeka tam wiele niespodzianek dla kreatywnego fotografującego ..... Aparat sam składa HDR ..... Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

I kilka dodatkowo kadrów żeby nie zamulać czwartkowo forum :) Pędze na obiad :)
Dziękuję za odwiedziny
Pozdrawiam

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Nie będę opisywał zdjęć po kolei, napisze ogólnie. Galeria, do której na pewno będę zaglądał. Bardzo lubię street, bardzo lubię "zdjęcia z ulicy i o ulicy". Portrety dla mnie zbyt "zdraganizowane" (dla tych co nie wiedzą Andrzej Dragan). A ogromne wrażenie zrobił na mnie Plac Wilsona. :c4 .

profile.country.pl_PL.title
cezary1973
Początkujący

Zycie ulicy / tętno miejskich arterii, sól życia to moje ulubione tematy ....
Kilka starszych pstryków.
Swoją drogą to Warszawa daję duże możliwości dla streeta ...
Dziękuję za odwiedziny.
Pozdrawiam