anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lars - niech się dzieje, co chce! Światełko w tunelu

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Lars - niech się dzieje, co chce! Światełko w tunelu

OK, czas przywdziać stalowe jaja i poddać się ocenie :smileytwisted:

79 ODPOW. 79
profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Mam straszny dylemat z tym zdjęciem. Wiem, że ostrość jest nietrafiona, wiem, że jest zajeb... przepalone. Ale moim zdaniem ma klimat i dlatego chciałbym usłyszeć, co Wy o nim sądzicie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

nie...no, nie...te rury są straszne.

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Są. Odpalić PSuja? 8-)

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Odpal. Ale papierosa zostaw. Będzie wiadomo czym przepalone ... :c68

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Setki próbowało, jeden przepełnił czarę... :slight_smile:

Bambi przestawił mi aparat na RAW+jpg, kazał zainstalować LR'a i... kufa, możliwości zajefajne, ale ile roboty... :slight_smile:

Poniżej pierwsza próba - fotę pstryknął Bambi (młodszy, szczuplejszy, więc to on przeszedł na drugą stronę falochronu), ja zepsułem ją w LR 8-)

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Lubię, kocham wręcz morze, jego szum, fale, jod, także zdjęcia morza, to jest fajne, ale tylko fajne, Twoje wcześniejsze zdjęcia były lepsze. Tak poza tym byłem przekonany, że fotografujesz w RAW od początku... :c20 Przy tak kontrastowych zdjęciach moim zdaniem RAW wręcz konieczny aby w pełni możliwości matrycy wykorzystać.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Ano nie robiłem w RAW-ach. I nadal nie zamierzam ich nadużywać, choć przekonałem się, że czasami trzeba.

Poza tym sporo czeka mnie jeszcze nauki w LR. 8-)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Lars, za te RAWy będziesz jeszcze dziękował ;) To ogromne pole manewru, chociaż ja osobiście jestem chwilowo w opozycji. A do LR wrzucam tylko by wywołać nawet bez suwaczków. Jakoś nie chce mi się.

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Kiedyś używałem RAW-ów, nie za często, ale jednak. Biorąc pod uwagę, że od przynajmniej 3 lat nie używałem ich wcale, mogę stwierdzić, że teraz na pewno będę robił to częściej.

Poniżej kolejna fala: foto Bambi, zepsuta obróbka w LR - JA! :smileytwisted:

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

No patrz ja tu się staram oduczyć RAWów bo przy większości moich fot to po prostu marnotrawstwo pamięci. Swoją droga z tych aparatów które miałem dopiero chyba obecny wypluwa satysfakcjonujący mnie jpg :)