anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

65 - bardzo fajne, spokojne. Tylko ten prawy górny róg! Zupełnie niepotrzebne te badyle.
66 - zupełnie nie. Kolorystyka, przepały.

Śmieszne te autka wyszły, ale pomysł i wykonanie bardzo fajen - przyznam, że na miniaturce się nabrałem - myślałem, że to jakiś stuningowany golf :thumbsup:

Eksperyment trudno mi skomentować bo to dla mnie 3 takie same zdjęcia. Przyznam, że nie rozumiem zwyczajnie tego.

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Serdecznie dzięki za komentarz i odwiedzenie mojej galerii :)

Szczerze mówiąc, nawet nie zauważyłem tych badyli, na przyszłość będę uważał przy kadrowaniu / stemplowaniu.

Co do "eksperymentu" - chciałem przetestować podwójną polaryzację (filtr + plastikowy obiekt na tle białego monitora) - według mnie ciekawe efekty kolorystyczne wyszły, więc wrzuciłem.

Jeszcze raz dzięki za uwagi :)

Teraz kilka fotek ze ślubu - wiadomo, nie dorastam do pięt fotografom ślubnym, ale przy okazji dobrej zabawy była okazja wypróbowania się i w tej roli.

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Na 93 i 94 woda Ci się z Bałtyku wylewa :P

Reszta wakacyjnych OK :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Szczupic: dzięki za wizytę, faktycznie nie zwróciłem uwagi na krzywy horyzont :)

PhotoLuk
Początkujący

100Tka mnie sie podoba - fajny kadr z "niepogody"