anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakie są Wasze opinie na temat Soundbarów do telewizora ?

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

Jakie są Wasze opinie na temat Soundbarów do telewizora ?

W czerwcu pojawią się nowe Soundbary Sony HT - S2000. Zastanawiam się nad zakupem tego Soundbara. 

Napewno wiele osób korzysta z Soundbarów i może mogła by się podzielić tutaj swoimi opiniami i odczuciami na temat tych urządzeń.

Czy warto kupować Soundbar do telewizora, który będzie służył jako kino domowe i do słuchania muzyki ? Czy te urządzenia dobrze grają, nie przerywa dźwięku ? Są z nimi jakieś problemy ? 

Czy może lepiej zainwestować w fajny zestaw stereo czyli mam tu na myśli głośniki i subofer ?  Co prawda mieszkam w bloku i mam telewizor Sony. I tak się zastanawiam co sobie kupić, żebym był zadowolony. 

Mam nadzieje, że podzielicie się tutaj swoimi wrażeniami tymi dobrymi jak i tymi złymi na temat Soundbarów, suboferów i głośniczków małych marki Sony. 🙂

23 ODPOW. 23
profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

@SonyESaudio Czyli widzę to samo. Do tego samego ja dałem link post wyżej. Nawet nie wiem czy ten zestaw klipsh 5.1 co ja dałem nie jest lepszy od tego co Ty dałeś. 🙂

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

To nie jest to samo to są kolumny podstawkowe coś podobnego jak kiedyś Sony miało w ofercie pod nazwą pascal... ☺️ To są Typowe głośniki do kina domowego... 

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Ok powróciłem do twojego posta i masz rację mój błąd bo kliknąłem ten pierwszy link z kolumnami podstawkowymi. Te co teraz przesłałeś w linku to są te same co Tobie poleciłem. Jak dla ciebie w zupełności wystarczą kosztują trochę plus ampli ta-an1000 też kosztuje 4200 suma się robi, ale cóż wszystko poszło w górę, ale na lata Ci posłuży... Ja planuję zamienić mojego da1500es na ta-an1000 i też w planach mam zmienić kolumny na klipsch ale podłogowe r-600f