anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony BDV-E280 wymiana głośników

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Sony BDV-E280 wymiana głośników

Panowie chciałem zmienić głośniki w swoim zestawie aby to trochę lepiej grało.Wszystko jest ok tylko brak mu wysokich tonów,więc chcę zakupić dwie kolumny na przód jako fronty.Czy ten zestaw ma taką możliwość,aby trochę lepiej grał?Mam na oku parkę Magnatów w cenie do 500zł:
http://www.redcoon.pl/B334901-Magnat-Mo ... Id=skapiec" target="_blank
Czy pasowały by,bo nie wiem czym się mam kierować przy wyborze na co zwrócić uwagę.Inne propozycje mile widziane.

24 ODPOW. 24
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

kolego tam jest s-master co prawda 24 a nie 32bitowy ale konkret także jak podłączysz lepsze kolumny to usłyszysz kawal solidnego czystego głębokiego dźwięku................link nie działa

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Wiem,że tam jest S-master i wydaje mi się,że z niego da się wycisnąć coś więcej.Napewno to kolumny są badziewne,prócz suba,bo ten brzmi ładnie.
Jeszcze jedno pytanko.W tym zestawie kable z głośników są w takich śmiesznych wsuwkach które wchodzą do wzmacniacza.Co to za patent?
Chodzi dokładnie o takie wsuwki:
http://img99.imageshack.us/img99/1259/dscf7959.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/6199/dscf7961x.jpg
Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.Nie wiem czy to jest patent Sony,czy coś popularnego.Ale widziałem to w podobnym zestawie Samsunga.Czy da się to coś kupić?

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

to jest po to aby szybko i łatwo podłączyć zestaw:) czy idzie kupić hmmm może tylko w serwisie sony i to chyba jako całość z kablem:) sam w 2000r miałem/mam pierwsze combo od sony dav-s300 i takie już wtedy wtyczki były:)

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Czyli zostaje ciąć kable i sztukować,żeby podłączyć inne fronty?To się wiąże z utratą gwarancji niestety :(

spolDon1fhkbr
Początkujący

3echo napisał(a):

Czyli zostaje ciąć kable i sztukować,żeby podłączyć inne fronty?



Można je spróbować delikatnie rozebrać (wcisnąć zatrzaski).

3echo napisał(a):

To się wiąże z utratą gwarancji niestety :(



Że co? A kto Ci każe oddawać kable na gwarancje???? :c7

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Wysłałem maila do Sony i przedstawiłem sytuację,tylko napisałem,że mam za krótkie kable i czy stracę gwarancję jeśli je przetnę i dosztukuję.Odpisali,że to się wiąże z utratą gwarancji.wiem Czyli co..... jakby coś padło w zestawie(odpukać) to muszę spakować cały sprzęt razem z głośnikami?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Większość serwisów nie bawi się w zabieranie całych zestawów.
Sieci komórkowe nie życzą wręcz sobie oddawania telefonu z baterią, ładowarką, czy kartą pamięci, o karcie SIM nie wspomnę. Oddajesz np telefon bo tylko on się popsuł. Reszta mogłaby się zgubić, trzeba ją ostrożnie przewozić, bo de facto Ty jesteś właścicielem który się wkurzy jak coś się uszkodzi, do tego muszą mieć miejsce aby to magazynować.

Jak jest w serwisie Sony nie wiem na 100% ale mogę przypuszczać, że też nie będą chcieli całości zestawu brać do siebie jakby cokolwiek miało się w nim zepsuć (odpukać ;) ).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Zastanawiam się jeszcze czy te kabelki co są przy tym zestawie nie zepsują całego efektu dźwiękowego podłączając lepsze kolumny.Pytałem gościa w sklepie i stwierdził,że wymiana samych kolumn nic nie da,bo właśnie kable są za cienkie.Jak to jest w rzeczywistości?

spolDon1fhkbr
Początkujący

3echo - pani/pan z BOK Sony odpisała Ci tak, a nie inaczej bo taka jest teoria. W praktyce odsyłasz samą jednostkę centralną i jest wszystko ok z gwarancją.

Co do poprawy dźwięku przez wymianę samych głośników i kabla jestem sceptycznie nastawiony, ale gwarancji nie tracisz.