anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

str 860dn i biamp

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

str 860dn i biamp

Witam ,ostatnio dokupiłem do swojego amplitunera kolumny 5.0 jamo s626 i przy podłączaniu zobaczyłem że kolumny przednie mają po 4 końcówki do podłączenia np. w konfiguracji biamp.W specyfikacji amplitunera jest [ biamp - tak ] czy to oznacza że mogę tak podłączyć te kolumny ?, jeśli tak czy to ma wpływ na leprzą jakośc rzmienia tych kolumn ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak możesz je podłączyć jako Bi-Amp. Ważnym jest abyś podłaczył je prawidłowo tzn. zdjął zworki w kolumnach jak również odpowiednio je podłaczył do amplitunera zgodnie z instrukcją:

http://helpguide.sony.net/mig/Z003831K11/PL/contents/TP0000638325.html

Idea Bi-Amp podlega na zasilaniu głośników wysokotonowych i średniotonowych z jednej końcówki wzmacniacza a niskotonowych z drugiej końcówki wzmacniacza. Jakoś dźwięku może się poprawić choć w dużej mierze zależy też to od zastosowanych kabli tzn. różne kable mogą lepiej lub gorzej przenosić określone częstotliwości. Wszystko to kwestia testów.

 

Pozdrawiam

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za wiadomość. Przekazaliśmy Twoje pytanie naszemu zespołowi trenerskiemu. 

Wrócimy z odpowiedzią możliwie jak najszybciej.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak możesz je podłączyć jako Bi-Amp. Ważnym jest abyś podłaczył je prawidłowo tzn. zdjął zworki w kolumnach jak również odpowiednio je podłaczył do amplitunera zgodnie z instrukcją:

http://helpguide.sony.net/mig/Z003831K11/PL/contents/TP0000638325.html

Idea Bi-Amp podlega na zasilaniu głośników wysokotonowych i średniotonowych z jednej końcówki wzmacniacza a niskotonowych z drugiej końcówki wzmacniacza. Jakoś dźwięku może się poprawić choć w dużej mierze zależy też to od zastosowanych kabli tzn. różne kable mogą lepiej lub gorzej przenosić określone częstotliwości. Wszystko to kwestia testów.

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

Dziękuje za odpowiedz - Bi-Amp działa.