anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wybór kina

Zygal-----
Początkujący

Wybór kina

Witam.

Planuje kupić kino domowe Sony 2.1
Głównie PS 3 i filmy, muzyki prawie wogóle
Czy możecie coś polecić mi wpadło na necie takie coś :

Sony BDV NF 620 ( podobno dobre głośniki ) słyszałem w sklepie
Sony BDV EF 420 ( wizualnie by najlepiej wypadało ale słyszałem, że te głosniki są nie bardzo )
Lub jakieśinne propozycje
Proszę o pomoc

18 ODPOW. 18
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

wbij zdjecie jak nowa szafka bedzie i pochwal sie u nas.ogolnie mozna by bylo za pozwoleniem naszych moderatorow otworzyc dzial" nasze zestawy sony" lub inne produkty i kazdy z uzytkownikow sony jak i forum, moglby zaprezentowac swoj zestaw...

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zygal napisał(a):

Na 99% zdecydowałem się na Sony BDV NF 620. Może w tym tygodniu kupię. Szafka zostanie zmieniona głośnik będą mogły stać po około 25 cm po bokach TV.
Mam nadzieje, że uda się bezproblemowo wszystko podłączyć ( TV Sony, PS3 i dekoder Vectra )




Wiem, że przy 2.1 nie można szaleć z dźwiękiem, ale uważam że to troszkę mało. Przydałoby się ze 40cm - bynajmniej mi lepiej podchodzi taki rozstaw głośniczków 2.1.

Pozdrawiam Stubb
Zygal-----
Początkujący

Potrzebuję jeszcze pomocy z podłączeniem więc tak :

TV Sony Z4500 ( wiem, że nie najnowszy )
PS3
Decoder ( vectra )
Kino BDV NF 620

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Konsola do TV przez HDMI
Dekoder do TV przez HDMI (nie wiem jakie ma wyjścia ten dekoder)
Kino do dekodera przez HDMI lub optyka.
Pytanie do mądrzejszych ode mnie w sprawie dekoderów - nie lepiej kino do TV podłączyć? Na mój prosty rozum chyba będzie to lepsze rozwiązanie.

P.S. Kable HDMI w standardzie 1.4 możesz używać, bo bez sensu będzie kupowania kabli w starszym systemie 1.3. Cenowo szukaj za około 80zł i w górę. Tańsze mi się nie sprawdziły ;) więc nie powtarzaj moich błędów.

Pozdrawiam Stubb
Zygal-----
Początkujący

Ok wszystko działa dobrze.
Jestem bardzo zadowolony ale to dopiero dwa dni : )
SONYES mam pytanie o ustawienia db w głosnikach ( jak ustawić ? zakres to 0-6 ) to samo subwoofe. Możesz jakoś pomóc ?

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

ja bym dal 6 a na suba 2

Zygal-----
Początkujący

A czy subwoofer lepiej z lewej strony czy z prawej ? Czy nie ma różnicy ?

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

nie mylcie tego zakresu +/- z korektorem dodającym bas czy sopran to jest głośność każdego z głośników;) ja bym dal +3 na front a +4 na suba...suba ja bym ostawił jak najbliżej ściany najlepiej w narożniku z ok 20 cm odstępem od sciany a czy z lewej czy prawej nie ma różnicy

tak pozatym gratuluje zakupu i zycze zadowolenia aha kup sobie specjalna scierzeczke z mikrofibry do czyszceznia jednostki centralnej no chyba ze chcesz miec mikroryski na "szybce" ja swój sprzęcik taka ściereczką czyszczę;d i każdy mój amp wyglada jak świeżo wyciągnięty z pudla :c20

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

SONYES napisał(a):

nie mylcie tego zakresu +/- z korektorem dodającym bas czy sopran to jest głośność każdego z głośników;) ja bym dal +3 na front a +4 na suba...suba ja bym ostawił jak najbliżej ściany najlepiej w narożniku z ok 20 cm odstępem od sciany a czy z lewej czy prawej nie ma różnicy

tak pozatym gratuluje zakupu i zycze zadowolenia aha kup sobie specjalna scierzeczke z mikrofibry do czyszceznia jednostki centralnej no chyba ze chcesz miec mikroryski na "szybce" ja swój sprzęcik taka ściereczką czyszczę;d i każdy mój amp wyglada jak świeżo wyciągnięty z pudla :c20

u mnie wszystkie sa na max poza subem ktorego nie mam.sub raczej powinien byc ustawiony na jak namniejsza skale bo wtedy nizej schodzi ale musisz sam odsluchac jak tobie pasuje.u mnie tez sciereczka i kurzawka zawsze pod reka :smileymrgreen: