anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie te luźne rozmowy...

profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

Gdzie te luźne rozmowy...

Trochę dawno mnie tu nie było z różnych przyczyn, tak jak to w zyciu u kazdego bywa.

    Przeglądam forum i nie wierzę co tu się porobiło, luźne rozmowy były poprostu luźne o pierdołach, o spotkaniach, o plenerach, i tematach nie koniecznie związanych z fotografią. A teraz patrzę i w oczach się miesza, wszedzie pytania, problemy itp. pomimo tego że tak mocno sprecyzowane są poszczególne grupy forum. Masz problem z aparatem, pisz w aparatach, masz problem z obiektywem pisz w obiektywach itd. a teraz jest wszystko wszędzie. Szkoda że tak się stało z tym forum, może to faktycznie dlatego że ludzie są uzależnieni od innych portali społecznościowych a wujek google wie wszystko.  Ostatni wpis o plenerze sony jest chyba z 2015 roku :scream: a do dodanego zdjęcia jeden komentarz :frowning2: nie widzę nic o śląskich spotkania - czyżby się to wszystko rozpadło?

Czasami włączam zdjęcia z plenerów i wspominam rodzinie (pomimo tego że jestem młody) jak to fajnie było na takich zjazdach ludzi, którzy są dumni z tego że robią zdjęcia aparatami Sony, że mogli się spotkać w swoim ulubionym gronie, że widzieli się z ludzmi których znają z forum, że można było wysłuchać opowieści i porad ludzi którzy zawodowo fotografują. Mi osobiście tego brakuje, chociaż minęło już sporo czasu. 

Myślę że to wszystko co było raczej nie wróci do stanu pierwotnego - a szkoda. Oko cieszy to że co niektórzy, których znam mocniej lub słabiej nadal tu zaglądają i dadzą dobrą radę, skomentują zdjęcie.

Takie moje dzisiejsze rozterki po przejrzeniu części forum. Smutna rzeczywistość 

Tagi (4)
11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Arturro10  napisał(a):

To popatrzę w wolnej chwili, co tam piszą ciekawego. Może doszukam się coś o plenerach :camera:


Nie doszukasz się niczego. 

 

Plenery są organizowane poza oficjalnymi kanałami. Jak chcesz, to daj znać na FB. Dodam Cię do grupy Sony Foto Klub. :wink:

profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

:thumbsup: ok, poszukam i dam znać