anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem YouTube

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Problem YouTube

Witam,

 

W związku z brakiem działania aplikacji YouTube w rónych urządzeniach Sony temat zgosiłem do supporty Sony. Otrzymałem odpowiedź następującej treści:

Wstrzymanie dostępu do aplikacji YouTube oczywiście nie było celowym działaniem, a awarią serwerów Sony. Aktualnie problem jest już rozwiązany i zarówno na telewizorach, jak i odtwarzaczach blu-ray aplikacja powinna działać poprawnie. Jeśli połączenie nie zostało nawiązane automatycznie to konieczne jest wyczyszczenie pamięci podręcznej urządzenia. Podaję ścieżkę dla poszczególnych urządzeń:

- Blu-ray

Ustawienia - Resetowanie - Inicjalizuj informacje osobiste, następnie należy skonfigurować połączenie internetowe na nowo.

- TV z roku 2013/14 (oraz model W705C)

Uruchomienie przeglądarki internetowej - Opcje - Ustawienia przeglądania - Usuń wszystkie pliki cookie

- TV z systemem Android

HOME - Ustawienia - Aplikacje - YouTube - Wyczyść dane - Wyczyść pamięć podręczną

- TV z roku 2016/17 bez systemu Android

HOME - Ustawienia - Pomoc techniczna - Inicjalizuj informacje osobiste.

Pozdrawiam

21 ODPOW. 21
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć,

 

jeżeli te rozwiązania nie zadziałały, polecam kontakt bezpośrednio ze wsparciem technicznym https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics?cat=televisions-projectors-lcd-... (tel. +48 223060694)

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

profile.country.PL.title
Anita211
Poszukiwacz

Dziękuję, już sobie pomogłam, poprostu ustawiłam datę z sieci, jak tutaj radzili inni z takim samym problemem, o dziwo zadziałało, dzięki za reakcje i pozdrawiam 

profile.country.PL.title
krapicka
Poszukiwacz

Witam posiadam Sony bravia 4k UR2 KD-65XG8596. Od dwóch dni nie działa mi YouTube. Po włączeniu aplikacji i filmu w ogóle film się nie ładuje i nie odtwarza. Za pierwszym razem przywróciłam ustawienia fabryczne tv i działał YT. Niestety teraz znow ten sam przypadek. Czyszczenie pamięci nie pomogło.  Czy ktoś może coś poradzić?

profile.country.PL.title
jola103
Poszukiwacz

Witaj,nie wiem kiedy robilas tą aktualizacje bo ja mialam problem z tą ze stycznia ale zainstalowana w maju. Znalazlam na forum Sony poradę aby przestawić na czas sieciowy,zeby to zrobic o ile dobrze pamietam to trzeba poszukac w menu date i tam gdzies musi byc ustaw na czas sieciowy. Dzisiaj zainstalowalam nową aktualizacje i na szczescie wszystko chodzi. Pozdrawiam.



Wysłano z telefonu Samsung
profile.country.PL.title
krapicka
Poszukiwacz

aktualizacji żadnej nie robiłam. Telewizor kupiony miesiąc  temu. Tydzień temu został podłączony dopiero. Czas mam ustawiony tak jak mówisz na sieciowy. Ale problem nadal występuje.

profile.country.PL.title
jola103
Poszukiwacz

To lepiej zglosic do serwisu.



Wysłano z telefonu Samsung
profile.country.PL.title
anderson5
Poszukiwacz

posiadam od miesiąca TV Sony typ KD-65AG9. Po miesiącu użytkowania problem z You Tube polegający na tym że na konto loguje się bez problemu, mam podgląd na miniaturki a po próbie uruchomienia pliku na pełnym ekranie albo ekran czarny albo wczytuje się obrazek jak stop klatka i nic się nie rusza-brak też dźwięku. Inne aplikacje jak Netflix tez działają , tylko radio internetowe Nowy Świat nie gra. Dograłem do posiadanych fabrycznych aplikacji także CXDA, Player i kilka innych -może to jest przyczyna, zbyt mała pamięć wewnętrzna TV ?

profile.country.PL.title
pezet202
Poszukiwacz

Mam ten sam problem z tv kd-49xh9505. Mam go ponad miesiąc i wszystko było ok. Od tygodnia mam problem z YouTube. Miniaturki piosenki się wyświetlają i widać jak obraz leci, natomiast jak włączę żeby było na pełny ekran to nic się nie dzieje, ani obrazu ani dźwięku, tak jakby cały czas była pauza włączona. Mogę przewinąć teledysk i widzę jego podgląd w pasku do przewijania, ale jak np przewine do danego miejsca to dalej nie ma obrazu ani dźwięku. Jest tylko obraz z danego miejsca co przewine ale teledysk nie leci. 

Czyszczenie pamięci podręcznej, odinstalowanie aplikacji ani zmiana tego czasu na internetowy nie pomogła. 

Proszę o pomoc. 

Przywrócenie do ustawień fabrycznych to już w ostateczności zrobię. 

profile.country.PL.title
pezet202
Poszukiwacz

Teraz mam podobnie z HBO go. Obraz jest i film leci, ale nie ma dźwięku. Odinstalowanie aplikacji oraz czyszczenie pamięci podręcznej nic nie dało.