anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem YouTube

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Problem YouTube

Witam,

 

W związku z brakiem działania aplikacji YouTube w rónych urządzeniach Sony temat zgosiłem do supporty Sony. Otrzymałem odpowiedź następującej treści:

Wstrzymanie dostępu do aplikacji YouTube oczywiście nie było celowym działaniem, a awarią serwerów Sony. Aktualnie problem jest już rozwiązany i zarówno na telewizorach, jak i odtwarzaczach blu-ray aplikacja powinna działać poprawnie. Jeśli połączenie nie zostało nawiązane automatycznie to konieczne jest wyczyszczenie pamięci podręcznej urządzenia. Podaję ścieżkę dla poszczególnych urządzeń:

- Blu-ray

Ustawienia - Resetowanie - Inicjalizuj informacje osobiste, następnie należy skonfigurować połączenie internetowe na nowo.

- TV z roku 2013/14 (oraz model W705C)

Uruchomienie przeglądarki internetowej - Opcje - Ustawienia przeglądania - Usuń wszystkie pliki cookie

- TV z systemem Android

HOME - Ustawienia - Aplikacje - YouTube - Wyczyść dane - Wyczyść pamięć podręczną

- TV z roku 2016/17 bez systemu Android

HOME - Ustawienia - Pomoc techniczna - Inicjalizuj informacje osobiste.

Pozdrawiam

21 ODPOW. 21
profile.country.PL.title
pezet202
Poszukiwacz

Pomogło odłączenie TV od prądu na 2 minuty. Pamięć podręczna tv się zresetowała i wszystko już działa. 

profile.country.PL.title
anderson5
Poszukiwacz

dostałem takie info z support ale wystarczyło odłączyć prąd, reszta procedur nie była konieczna: 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z Sony Support.

Nawiązując do Pana zgłoszenia, uprzejmie proszę o wykonanie poniższych kroków:

- odłącz telewizor na 2 minuty od prądu

- HOME - Aplikacje - Youtube - Wymuś zatrzymanie - Wyczyść dane pamięci podręcznej

- HOME - Sklep Google Play/Google App Store - Youtube - Uaktualnij - Usuń - Uaktualnij

- aktualizacja oprogramowania - https://www.sony.pl/electronics/support/oled-tvs-android-a9g_ag9-series/kd-65ag9/downloads/00017075

 

Tagi (1)