anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Alfabetyczne ustawianie listy wybranych kanałów

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Alfabetyczne ustawianie listy wybranych kanałów

Witam. Od kilku dni jestem w posiadaniu pierwszego płaskiego telewizora. Jest to model 50W756c no i zapoznaję się z jego możliwościami/funkcjami.

Dlatego chciałem poprosić o pomoc w zadaniu które mnie troszkę zniechęca swoją czasochłonnością.

Zeskanowałem satelity Astra i HB oraz NTC (nie używam żadnego pakietu). Teraz chciałbym np. z ogromu wyszukanych programów satelitarnych wyodrębnić niemieckojezyczne free i zawrzeć je w swojej liście posortowane alfabetycznie. O ile wybór tych programów wydaje się prosty to późniesze alfabetyczne sortowanie za pomocą pilota przeraża.

Da się to jakoś zrobić "automatycznie" lub poza telewizorem (zgranie listy, posortowanie w komputerze i zapisanie powrotne w telewizorze)? Prosiłbym o szczegółową instrukcję.

 

Tagi (2)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Z niemiecko języcznej strony sony pobierz SonyEditor - znajdziesz go w plikach do pobrania dla swojego modelu. Podłącz pamięć usb - może być tylko jedna podłączona do tv - w ustawieniach programów znajdziesz opcie import/eksport kanałów. Uruchamiasz program i sortujesz jak chcesz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

https://community.sony.pl/t5/forums/searchpage/tab/message?allow_punctuation=true&filter=location&lo...

 

Nie korzystałem ale kojarzę że ostatnio była na ten temat dyskusja - słowo klucz o sony editor i prawidłowy eksport i edycja bazy programów. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Z niemiecko języcznej strony sony pobierz SonyEditor - znajdziesz go w plikach do pobrania dla swojego modelu. Podłącz pamięć usb - może być tylko jedna podłączona do tv - w ustawieniach programów znajdziesz opcie import/eksport kanałów. Uruchamiasz program i sortujesz jak chcesz.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Oprócz tego co napiali koledzy warto przed skanowaniem zmienić wyszukiwanie kanałów wszystkich na bezpłatne(niekodowane).Wtedy ogrom kanałów zmniejszy się znacznie.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Jasne, zapomnialem o tym napisac ale tak właśnie zrobiłem :slight_smile: Dzięki wszystkim za odpowiedzi!